Нові ноутбуки!

Комарівська територіальна громада отримала ще 13 сучасних ноутбуків, які були розподілені між закладами загальної середньої освіти відповідно до потреби, для того, щоб організувати безперервний, якісний, сучасний та безпечний освітній процес.

З Днем збройних сил України!

Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Під час аварійних і віялових відключень електроенергії рятівником стає генератор.

Чернігівська обласна військова адміністрація передала в Комарівську громаду генератор потужністю12кВт, який отримала від закордонних партнерів. Агрегат було встановлено в приміщення Комарівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Центру надання соціальних послуг.

Загинув на пожежі

27 листопада о 03:30 до 24 Державної пожежно – рятувальної частини в Борзні надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в Красносільському.

Проведено навчання

Працівники позаштатної групи ГУ ДСНС України у Закарпатській області в Комарівській сільській раді провели навчання з теми "Поведінка та дії під час ядерної та хімічної загрози, при виявленні вибухонебезпечних предметів та  правила надання домедичної допомоги".

Планові відключення електроенергії

​​Обмеження споживання 19 листопада: деталі відключень  Завтра, 19 листопада, у всіх регіонах України з 00:00 до 02:00 та з 8:00 до 24:00 будуть застосовуватись планові відключення. Додаткові аварійні відключення не прогнозуються. Обмеження споживання – це наслідки ракетних атак рашистів на енергосистему України. Цього тижня це вже була шоста. Пошкоджень багато, вони складні. Ремонтні бригади працюють цілодобово і без вихідних над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світло українцям. Цієї зими ми маємо проявити витримку та мужність, щоб протистояти ворогу на енергетичному фронті. Нагадуємо, що графіки планових відключень складають та застосовують обленерго, перелік яких можна знайти за посиланням https://bit.ly/3EGx3np . «Укренерго» не відключає конкретні будинки, вулиці чи міста, а надає обленерго лише обсяги (мегавати), на які треба зменшити споживання.

ТОП 10 актуальних вакансій

Шукаєте роботу? Серед наявних в базі вакансій служби зайнятості обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам. До переліку найбільш затребуваних увійшли:

Благодійний футбольний матч

Сьогодні,  в селі Черняхівка, відбувся благодійний футбольний матч на підтримку ЗСУ між командами: "Штурм" (Черняхівка) - "Фортуна" (Комарівка). Цікава та боєва гра закінчилася з рахунком 3-3. За нашу команду голи забивали: Зеленський Артем, Печериця Дмитро та Мазун Роман. Відмітимо, що сьогодні ми грали експерементальним складом, давши можливість молоді  при підтримці досвідчених гравців  проявити себе і вони не підвели - молодці! Дякуємо організаторам за запрошення та відмінну організацію.