Дорога, громадо!

Ми вдячні кожному захиснику, хто стоїть вже дев'ятнадцятий день на захисті нашої держави України. Робота кожного мешканця дуже важлива.

Про надання допомоги

В Комарівській громаді наразі відносно спокійно. Завдяки мужності та професіоналізму ЗСУ, самообороні наші населені пункти захищені та неушкоджені. Тому логічно, що першочергово отримують допомогу ті, хто оберігає наш спокій!

Про строки виплат

7 березня Уряд затвердив постанову № 214, відповідно до якої строк виплати державних допомог, які було призначено раніше, продовжується на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування і виплачується за повний місяць без звернення до органів соцзахисту.

Зі святом 8 Березня

Шановні жінки!  В ці нелегкі часи щиро вітаю Вас із світлим святом весни, краси, любові та надії – 8 Березня! Бажаю Вам миру, міцного здоров’я, щасливої жіночої долі, щастя, успіхів та натхнення у роботі, гармонії в душі та житті, здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, віри в завтрашній день.

Про виплату пенсій

Пенсії всі нараховані. До речі, по-новому, проіндексовані навіть у такий час! Будуть виплачуватись за можливості навіть на випередження, раніше планових дат. Виплати будуть здійснюватися через банки (нараховуються на картку) та Укрпошту (поштарі працюють там, де більш-менш безпечно).

Ми разом і ми непереможні!

Закінчився дев'ятий день війни, яка важким каменем лягла на плечі всіх українців. Це час, коли, як ніколи, треба згуртуватися і разом долати труднощі, що ми всі і робимо. І тому перемога буде за нами.  Багато організацій, жителів громади надають посильну допомогу по забезпеченню продуктами першої необхідності. Хочу висловити вдячність організаціям, які забезпечують громаду безкоштовним молоком; організаціям, які виділили зерно, соняшникову олію для випікання хліба; організаціям, які надають паливо, транспорт та транспортні послуги; хлопцям та дівчатам, жінкам та чоловікам, які день і ніч роблять борошно, печуть хліб, підвозять молоко; хлопцям і дівчатам, які чергують на постах і воюють на невидимому фронті. І найголовніше, низький уклін тим, хто зараз на передовій захищає нас, ризикуючи своїм життям.  Ми разом, і ми непереможні.

Обережно!

Зараз на вулицях населених пунктів можливі залишки бойової техніки, вибухонебезпечних предметів, відпрацьованих засобів ураження чи таких, що ще не спрацювали. Не наближайтесь до них, а також будь-яких підозрілих предметів. Уважно дивіться під ноги та привчайте до цього дітей.  Пильність може врятувати життя!