Професія військового

Професія військового

Професія військового: що може бути більш почесним і необхідним, ніж захищати свою країну? У всі часи військова служба була справою честі, школою мужності і самовідданості, а до професії військового завжди ставилися з особливою шаною і повагою. «Військова виправка», «офіцерська честь», «солдатська доблесть» – це далеко не повний список того, заради чого молоді люди обирають дану професію. З метою проведення профорієнтаційної роботи 10 березня 2023 року представники 3 відділу Ніжинського РТЦК та СП провели зустріч зі старшокласниками закладів освіти Комарівської територіальної громади. Юнаки та дівчата дізналися, де можна здобути військову спеціальність, переваги, які мають військові. Також мали можливість потренуватися у розбиранні-збиранні автомата, приміряти бронежилет, каску.

Змагання з міні-футболу

Змагання з міні-футболу

Сьогодні, 11 березня 2023 року, в спортивному залі Комарівського ліцею зібралися разом діти молодшої та середньої груп нашого спортивного гуртка. Були визначені капітани: Тетяна Печериця, Софія Савченко та Дар’я Степанець, які сформували команди. Змагалися у міні-футболі, малюкболі, естафетах, конкурсах. Три години змагань, емоції переповнювали зал. Загальну перемогу виборола команда Тетяни Печериці (14 балів), друга команда Софії Савченко (13 балів), третя команда Дар’ї Степанець (12 балів). Потім хлопці, власноруч намальованими букетами квітів  привітали дівчат зі святом 8 березня. Також привітали нашу активну спортсменку - Аню Юхно  з Днем народження! Всі молодці, так тримати! Хочемо відзначити, що команда переможець сьогодні грала в новій формі, подарованій дітям не байдужими громадянами України, так що форма фартова – все буде добре, все буде Україна! Дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість дарувати дітям позитивні емоції!

Рада громад Чернігівської області

Рада громад Чернігівської області

10 березня 2023 року сільський голова Віктор Бондаренко брав участь в Раді громад Чернігівської області , яка зібралася вдруге після звільнення області. На зібранні було обговорено питання про; цивільний захист; організацію роботи закладів освіти та охорони здоров’я у воєнний час; відновлення, зокрема робота на автошляхах. У засіданні взяв участь начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус, його заступниця Жанна Шерстюк, керівники структурних підрозділів ОВА, керівник Служби автодоріг в області Роман Сміяненко, начальники РВА та керівники ТГ. Голови громад ділилися досвідом обладнання відповідних приміщень у закладах освіти. Зібрання обговорило також особливості містобудівної документації, наявність і достовірність якої – запорука отримання коштів на відновлення зокрема. Порушували питання розвитку мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства; а також доступу до оптичного Інтернету та хід рекрутингової кампанії "Гвардія наступу".

Поради, коли тривожність підступає

Поради, коли тривожність підступає

😞 Останні напружені дні та спогади про рік війни могли виснажити та посилити тривожність. Це стосується як батьків, так і дітей, які відчувають занепокоєння дорослих.

10 березня - День Державного гімну України

10 березня - День Державного гімну України

Державним гімном України є пісня «Ще не вмерла Україна і слава, і воля». Цього дня 1865 року в польському місті Перемишль вперше  прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла  Чубинського «Ще не вмерла Україна». Офіційно його музичну редакцію було  прийнято Верховною Радою України 15 січня 1992 року. Історія створення українського гімну сягає осені 1862 року,  коли український етнограф, фольклорист та поет Павло Платонович  Чубинський написав вірш «Ще не вмерла Україна», якому в майбутньому  судилося стати національним, а згодом і державним гімном українського  народу. Верховна Рада України затвердила музичну редакцію Державного  Гімну 15 січня 1992 року, а 6 березня 2003 року парламент України  ухвалив Закон «Про Державний Гімн України» на музику Михайла Вербицького  зі словами першого куплета та приспіву пісні Павла Чубинського «Ще не  вмерла Україна».

Допомога від благодійників

Допомога від благодійників

Від ФІЛІЇ ФОНДУ ФІНСЬКА ЦЕРКОВНА ДОПОМОГА В УКРАЇНІ Красносільський, Комарівський та Прохорський ліцеї отримали благодійну допомогу: генератори. Біотуалети доставлено до Комарівського та Прохорського ліцеїв. Вкотре поспіль благодійна організація "Іскри добра" піклується про волонтерські організації. Цього разу для волонтерів Прохорського і Комарівського ліцеїв, Комарівської публічної бібліотеки передала заварні напої та солодощі. Ми цінуємо кожен внесок благодійників, які піклуються і надають допомогу волонтерським організаціям громади! В цей нелегкий час для України всі разом ми йдемо до Перемоги! Дякуємо за ваші щирі серця! Дякуємо за вашу турботу! Дякуємо за підтримку! СЛАВА УКРАЇНІ!

Не запраляйте повторно одноразові балони

Не запраляйте повторно одноразові балони

Одноразові газові балони зручно використовувати та зберігати вдома. Тож подекуди люди перезаправляють їх самостійно, хибно сподіваючись зекономити. Однак робити це дуже небезпечно ❌

Благодійний концерт

Благодійний концерт

8 березня 2023 року учасники художньої самодіяльності Красносільського будинку культури організували та провели благодійний захід "Допоможи ЗСУ". Артисти  виступили перед жителями Смолязького старостинського округу та працівниками Красносільської МТФ " Красносільська". На заході було зібрано  9700 грн, які буде перераховано на підтримку ЗСУ.  Разом до Перемоги!