Фото без опису

За кошти «Інтернет-субвенції» 25 соціальних об’єктів на території 6 старостинських округів Комарівської громади отримають швидкісний інтернет та базову локальну мережу в соціальних закладах, у тому числі Wi-Fi-покриття. Загалом близько 3 тисяч мешканців вперше зможуть під’єднатися до швидкісного інтернету.
Комарівською сільською радою вже підписано угоди для підключення сіл Берестовець, Воловиця, Прохори, Сидорівка, Степанівка та Ховми на загальну суму 881 тисяча 750 гривень.
 На території Прохорівського старостинського округу вже розпочато роботи з будівництва оптичної мережі та підключення соціальних об’єктів.
Невдовзі провайдер розпочне будівництво мережі для під’єднання Берестовця, Воловиці, Сидорівки, Степанівки, Ховмів, адже за умовами договору ТОВ «Відіком» має завершити всі роботи до 31 грудня 2021 року.
Всього планується прокласти близько 35 тисяч метрів оптичних мереж.