Шкільна організація «КРАСНОСІЛЬСЬКА МОЛОДА СІЧ» Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст.. з часів свого існування тісно співпрацює з Чернігівським козацьким  округом  міжнародної громадської організації "Козацтво Запорозьке" , який допомагає в організації різних заходів, вихованні у підростаючого покоління патріотизму, любові до своєї Батьківщини.
  До Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст.. з приємною місією завітала делегація Чернігівського козацького округу  міжнародної громадської організації "Козацтво Запорозьке" .
        Адмірал козацтва, Герой козацтва, кошовий отаман Чернігівського козацького округу   Кузуб Микола Павлович провів обряд нагородження і вручив медалі «ЗА ЖЕРТОВНІСТЬ І ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ»:
директору  Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст. Мазун Ользі Дмитрівні ,
педагогу - організатору Залозний  Ользі Іванівні.
 Колектив  пишається Вами , та бажає найголовнішого - міцного здоров’я, успіхів, натхнення й наснаги у роботі, яскравого професійного шляху та щастя у житті особистому. Нехай Вам завжди та в усьому посміхається доля!