23 грудня 2021 року в приміщені Комарівського будинку культури відбулася 17 сесія ІХ скликання Комарівської сільської ради. На розгляд сесії було винесено 59 питань.
Перед початком сесії керівник компанії ТОВ «Прохорське» Олександр Яловий та представник компанії СТОВ «Дружба – Нова», яка входить в склад компанії KERNЕL  Олег Власенко проінформували присутніх про проведені роботи на території Комарівської територіальної громади за 2021 рік, та плани на 2022 рік.
В засіданні 17 сесії ІХ скликання брали участь 17 депутатів сільської ради, та були присутні: старости старостинських округів Комарівської територіальної громади, начальник фінансового відділу Тетяна Лавренчук, начальник відділу комунального майна та інвестицій, земельних ресурсів, містобудування та архітектури Євгеній Динник, головний спеціаліст з юридичного забезпечення Геннадій Горда, начальник ВОКСМС Валентина Грищенко, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Лариса Кононенко, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я Юрій Денисенко, журналісти Інформаційної агенції «Агенція Незалежних Журналістів» Геннадій Сухаревський, Ганна Тарасенко та депутат Ніжинської районної ради Микола Шкарупа.
По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.
Детальніше із рішеннями сесії можна буде ознайомитися на офіційному сайті Комарівської громади.