10 червня 2022 року сільський голова Віктор БОНДАРЕНКО брав участь у раді розвитку територіальних громад Чернівщини.

Рада розвитку громад визначила пріоритети в сфері фінансів та безпеки, відновлення і подальшого соціально-економічного розвитку Чернігівської області

Сьогодні вперше після завершення активних бойових дій на Придесенні голова обласної ради Олена Дмитренко та начальник ОВА В’ячеслав Чаус наживо зустрілися із майже усіма головами сільських, селищних та міських рад і очільниками районних військових адміністрацій, аби обговорити ті питання, які сьогодні найбільше цікавлять голів громад.

До спілкування долучилися також заступник голови обалсної ради Дмитро Блауш, перший заступник голови ОВА Костянтин Мегем, заступники голови ОВА Дмитро Іванов, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, очільники профільних структурних підрозділів обласної військової адміністрації.

Олена Дмитренко, яка з початку повномасштабної війни проти України була на постійному зв’язку зі своїми колегами-головами громад і координувала роботу з підтримки органів місцевого самоврядування, відзначила важливість зустрічі у такому широкому форматі, що дозволить спільними зусиллями вирішити низку першочергових проблем.

Більше про подію: https://bit.ly/3O3bXS0Фото без описуФото без описуФото без опису