27 серпня до «Служби порятунку 101» звернувця житель Кинашівки з проханням про надання допомоги по підняттю корови, яка впала в колодязь. Рятувальники оперативно прибули до місця події та дістали корову з колодязя. Того ж дня о 22 годині 05 хвилин до підрозділу ДСНС України в Борзні надійшло повідомлення про пожежу господарської будівлі в Красносільському. До місця пожежі було відправлено рятувальників з Борзни та місцеву пожежну охорону з Комарівки. О 22 годині 55 хвилин пожежу було ліквідовано. Під час проведення розслідування було встановлено, що причиною пожежі, ймовірніше за все, стала необережність господаря під час куріння.

У зв’язку з цим, рятувальники ДСНС України застерігають: щоб уникнути пожеж, будьте обережні при поводженні з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області