Згідно роз'яснення Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам не припиняється з 01.01.2023 року.  Така допомога призначається з місяця звернення без кінцевої дати її припинення. Кінцевою датою може стати:
1 Особиста заява про припинення виплати у зв'язку з виїздом за кордон, або повернення до постійного місця проживання.
2. Смерть одержувача
3. Виключення з переліку територіальної громади , яка розташована в районі проведення воєнних ( бойових) дій або яка перебуває в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), з якої перемістилася внутрішнього переміщена особа
4 Після не підтвердження вибірковою перевіркою місця фактичного проживання внутрішньо переміщеної особи. Фото без опису