Фото без описуСільське господарство - надзвичайно важлива галузь економіки України. Сьогодні сільгоспвиробники сумлінно працюють, наповнюють бюджети різних рівнів і фактично є основою продовольчої безпеки.
Напередодні Дня працівників сільського господарства сільський голова Віктор Бондаренко привітав всіх причетних зі святом та відзначив грамотами Комарівської сільської ради:
- Попова Анатолія Григоровича – директора товариства з обмеженою відповід­альністю «БМ-АГРО»

- Алістратова Олександра   Володимировича - керівника компанії «КЕРНЕЛ»

-Коваленка Олександра Анатолійовича – фізичну особу-підприємця

- Кунака Юрія Валерійовича – генерального директора товариства з обмеженою відповід­альністю "УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ"

- Ворону Олену Василівну –  директора з фінансів та операційної діяльності Групи Агротрейд

- Давиденка Максима Олександровича – директора товариства з обмеженою відповід­альністю "ДЕМЕТРА"

- Свистільника Дмитра Васильовича – заступника директора СТОВ «Надія».

До привітань приєднався депутат Комарівської сільської ради Віктор Андрійович Стриженко та вручив громоту обласного управління освіти і науки України Ігорю Олександровича Хлистуну, директору Борзнянської філії "УМК".

Сільський голова  щиро привітав всіх причетних із прийдешнім професійним святом, яке традиційно відзначається у третю неділю листопада. Побажав гарних врожаїв і щиро подякував за їхню працю й підтримку захисників та постраждалих від війни громадян.

Тримаємо стрій! Все буде Україна!Фото без описуФото без опису