18 листопада 2023 року за ініціативи Комарівської сільської ради за підтримки ТОВ «Українська Молочна Компанія»  в спортивній залі Комарівського ліцею відбувся турнір з міні-футболу «Кубок УМК» присвячений Дню працівників сільського господарства.
Юні спортсмени  Комарівського ліцею, Комарівської гімназії та Івангорода змагалися в двох вікових категоріях: 2009 р.н. та молодші і 2012 р.н. та молодші. Грали по колу.
Молодша група:
- Комарівський ліцей – «Чайка» Івангород 5-0;
- «Чайка» Івангород – Комарівська гімназія 0-0;
- Комарівська гімназія – Комарівський ліцей 3-3.
Старша група:
- Комарівський ліцей – «Чайка» Івангород 1-1;
- «Чайка» Івангород – Комарівська гімназія 1-2;
- Комарівська гімназія – Комарівський ліцей 0-1.
Переможцями змагань стали гравці команди Комарівського ліцею, срібні нагороди отримали Комарівські гімназисти, а наші гості з Івангорода – бронзові призери!
Також був проведений конкурс футбольних жонглерів.
В молодшій групі переміг Давид Шкулипа (Івангород), а в старшій Євген Півтористий (Комарівський Ліцей). Переможці отримали фінансові подарунки, а всі діти гарну мотивацію для наступних тренувань!

Тримаємо стрій!

Наближаємо перемогу разом!