Він найбільше любив Україну...

31 серпня 2023 року в Комарівській територіальній громаді попрощалися із захисником України  Іваном Лозицьким. Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, обірвалося життя молодого воїна  під час бойових дій у районі населеного пункту Бахмут Донецької області 24 липня 2023 року. Іван Лозицький - сповнений життя хлопчина, ще із зовсім юними рисами обличчя, але вже з очима справжнього воїна, свідомого патріота. Він ще не встиг створити сім’ю і порадіти народженню своїх дітей… І вже ніколи цього не зробить, бо, на жаль, час обрав його взяти до рук зброю і боронити свою землю. У школі, де навчався захисник, згадують, що Іван був світлим, добрим та усміхненим юнаком із мужнім серцем.  Понад усе захисник любив Україну і прагнув Перемоги. Тіло Івана Володимировича  сьогодні доставили на вічний спочинок на рідну землю. Його живим коридором навколішки зустрічали жителі старостинських округів Комарівської громади, встеляючи вічну дорогу літніми квітами. За Іваном Лозицьким сумують багато людей, бо він був порядним. Мав багато планів.  Тому болить і кричить душа за те, що окупанти забирають життя найкращих синів і доньок України, які не зазіхали на чужу територію, а відстоювали рідну землю і краще майбутнє своїх рідних та дітей. Присутні висловили щирі співчуття великій родині Героя, який відлетів янголом у небо з тим, аби рятувати світ від рашистського ката.

День пам'яті захисників України

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ        29 серпня – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Вручено нагороди

24 серпня сільський голова Віктор Бондаренко привітав жителів громади, які провадять активну діяльність, спрямовану  на підтримку боротьби за збереження суверенітету і територіальної цілісності країн, вручивши їм з нагоди Дня Незалежності України грамоти, подяки та грошові винагороди.  Віктор Володимирович подякував військовим за те, що є така можливість сьогодні  привітати усіх присутніх з державними святами. «Саме завдяки таким людям як ви, ми сьогодні маємо можливість відзначати 32-гу річницю незалежності нашої держави. Сьогодні ми усі об’єдналися, як ніколи раніше, аби продовжити відстоювати нашу свободу та незалежність. Я вдячний кожному з вас за сумлінне виконання обов’язків та плідну роботу на благо нашої громади та країни вцілому», – зазначив сільський голова Віктор Бондаренко. Відтак, з нагоди свята – Дня Незалежності України, нагороджено: - Валентину Грищенко, начальника відділу ВОКСМС -  грамотою Чернігівської обласної військової адміністрації - Світлану Жадік, старосту Степанівського старостинського округу - подякою Чернігівської обласної ради -  Ірину Харченко, кухаря Комарівського ліцею - грамотою Комарівської сільської ради.

До Дня незалежності України

24 серпня 2023 року працівниками будинків культури і бібліотек Комарівської сільської ради було проведено низку заходів з нагоди Дня незалежності України.

Вшанували пам'ять

07  серпня 2023 року жахлива війна на Херсонщині   забрала життя молодого воїна, відданого патріота України, 24-річного Євгенія Єсипенка. Сьогодні, 24 серпня в День Незалежності України, в селі Комарівка біля могили, де спочиває Євгеній, рідні, представництво громади, односельчани , школярі, поклали квіти та вшанували пам’ять загиблого захисника України хвилиною мовчання. Євгеній Єсипенко з честю виконав свій військовий обов’язок. Своє  життя до останнього подиху він присвятив служінню Батьківщині. За наш спокій, за мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши  в ім’я Вітчизни. Євгеній назавжди залишиться в серці кожного, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.