Турнір з малюкболу

Турнірний дебют популярної гри 17 лютого 2023 року в спортивній залі Комарівського ліцею відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради було проведено турнір з малюкболу серед дітей 2010 року народження та молодших. Захід присвячено пам’яті героїв Небесної сотні. У змаганнях взяли участь п'ять команд: «Дружба» (Комарівка), «Олімп» (Прохори), «Атрибутика» (Комарівка), «Сокіл» (Красносільське), «Віннер» (Комарівка). Грали по колу: 1) «Віннер»-«Дружба» 2-1 (11-15), (15-11), (8-1); 2) «Атрибутика»-«Сокіл» 2-0 (15-8), (15-11); 3) «Олімп»-«Віннер» 2-0 (15-6), (15-8); 4) «Дружба»-«Атрибутика»1-2 (15-10), (15-17), (4-8); 5) «Сокіл»-«Олімп» 0-2 (3-15), (6-15); 6) «Віннер»-«Атрибутика» 0-2 (13-15), (8-15); 7) «Дружба»-«Олімп» 0-2 (13-15), (17-19); 8 «Сокіл»-«Дружба» 0-2 (10-15), (6-15); 9) «Олімп»-«Атрибутика» 2-0 (16-14), (15-10); 10) «Віннер»-«Сокіл» 0-2 (12-15), (10-15). Згідно результів зіграних матчів,турнірні місця розподілились таким чином: 1 місце – «Олімп» (Прохори) – 12 очок; 2 місце – «Атрибутика» (Комарівка) – 8 очок; 3 місце – «Дружба» (Комарівка) – 5 очок; 4 місце – «Сокіл» (Красносільське) – 3 очка; 5 місце – «Віннер» - 2 очка. Вітаємо переможців та учасників! Були нагороджені кращі гравці в командах: «Олімп» – Діана Родькіна, «Атрибутика» - Олексій Василенко, «Дружба» - Денис Нагорний, «Сокіл» - Артем Усик, «Віннер» - Ярослав Усольцев. Дякуємо Збройним Силам України за можливість організовувати змагання!!! Світла пам'ять героям Небесної сотні!!!

День Єднання

16 лютого 2023 року у день Єднання Комарівська громада  приєдналася до флешмобу „ Єднаймося заради Перемоги". Миру нам усім і духовного зростання, братаймося, єднаймося на благо та славу України.  СЛАВА УКРАЇНІ!🇺🇦

Вічна пам'ять Герою України - Сергію Савченку

СЕРГІЙ САВЧЕНКО… Його ім’я назавжди викарбуване в Небеснім Пантеоні Героїв - Захисників України… Сергій  віддав своє життя, щоб жила наша Україна. І сьогодні в останню земну дорогу Комарівська громада у неймовірному горі проводжала свого Героя.

Послуги у сфері ДРАЦС

👩‍❤️‍👨 Дізнайтесь про послуги у сфері ДРАЦС на Гіді з державних послуг

Зональні змагання з волейболу

Сьогодні, 12 лютого 2023 року, в місті Ічня відбулися зональні змагання чемпіонату області ГО «ЧОО «ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловіків. Змагалися 4 команди: Ічня, Прилуки, «Олімп» с. Прохори Комарівська ТГ, Борзнянська ТГ. Наші хлопці потрапили в дуже серйозну компанію, і як наслідок 3 поразки. Це був дебют нашого молодого колективу на обласному рівні (середній вік команди = 18 років), але те що вони пограли на такому рівні це вже наша маленька перемога... Вітаємо наших земляків, команду Борзнянської ТГ, з перемогою у  змаганнях та виходом до фінальної частини.

Пам'яті Сергія Іващенка

Чиновник, якого любили усі… Спортивний очільник в минулі часи, Що символізує тодішню епоху… До «був» замість «є» всі звикають потроху. Хоч гірко миритися з ношею втрати, Сергія ІВАЩЕНКА слід пам’ятати… Цій справі слугують, до певної міри, І меморіальні футбольні турніри. 11 лютого 2023 року в спортивній залі Комарівського ліцею відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради було започатковано меморіальний турнір серед ветеранів з міні-футболу пам’яті Сергія Миколайовича Іващенка. У змаганнях взяли участь п'ять команд: «Фортуна» (Комарівка), «Олімп» (Прохори), «Україна» (Крути), «Штурм» (Черняхівка), «Берестовець». Грали по колу: 1) «Україна»-«Фортуна» 5-2; 2) «Олімп»-«Штурм» 1-1; 3) «Берестовець»-«Україна» 2-7; 4) «Фортуна»-«Олімп» 3-2; 5) «Штурм»-«Берестовець» 6-2; 6) «Україна»-«Олімп» 4-3; 7) «Фортуна»-«Берестовець» 4-2; 8  «Штурм»-«Фортуна» 2-1; 9) «Берестовець»-«Олімп» 1-1; 10) «Україна»-«Штурм» 3-4. Згідно результів зіграних матчів турнірні місця розподілились таким чином: 1 місце – «Штурм» (Черняхівка) – 10 очок; 2 місце – «Україна» (Крути) – 9 очок; 3 місце –  «Фортуна» (Комарівка) – 6 очок; 4 місце – «Олімп» (Прохори) – 2 очка; 5 місце – «Берестовець» - 1 очко. Вітаємо переможців і щиро зичимо футбольного довголіття всім гравцям-ветеранам! Були нагороджені кращі гравці в командах:«Фортуна» – Олександр Панішев, «Олімп» Борис Годило, «Україна» - Володимир Качан, «Штурм» - Нещерет Ігор,«Берестовець» - Євген Катінов. Дякуємо Ігорю Миколайовичу Іващенку, який подарував кожній команді по м'ячу! Дякуємо Збройним Силам України за можливість організовувати змагання!!! Світла пам'ять Сергію Миколайовичу (Товаришу, Наставнику, Керівнику...)!!!