Новорічні зустрічі

14 січня працівниками та аматорами Комарівського Будинку культури було  проведено святкову програму "Різдвяні зустрічі".

Як діяти під час урагану, бурі, смерчу?

Якщо ураган (буря, смерч) застав Вас в будівлі, відійдіть від вікон і займіть безпечне місце біля стін внутрішніх приміщень, в коридорі, у вбудованих шафах, у ванних кімнатах, туалеті, коморах, в міцних шафах, під столами. Загасіть вогонь у печах, відключіть електроенергію, закрийте крани на газових мережах.

Як щедрувальники працівників сільської ради із Старим Новим роком вітали!

13 січня 2022 року веселими щедрівками та колядками мешканці та працівники Будинків культури села Красносільське, Степанівка та Воловиця вітали працівників виконавчого апарату сільської ради щерівками та прийдешніми святами. Побажали всім міцного здоров’я, тепла і затишку в кожній оселі, достатку, миру, злагоди та щасливого Нового року. Сільський голова Віктор Бондаренко від імені виконавчого апарату щиро подякував за такі чудові щедрівки та на знак подяки вручив солодкі подарунки.

Як в старостатах Комарівської ТГ відсвяткували Новий Рік!

У сільських будинках культури, та школах Комарівської територіальної громади відбулися святкові новорічно-різдвяні вечори, організовані завідуючими клубами та керівництвом шкіл. Активну участь взяли мешканці сіл та особливо сільська молодь, а саме:

Щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 10 січня 2022 року, відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів сільської ради, яку провів сільський голова Віктор Бондаренко. На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності територіальної громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, фінансів, освіти, спорту.                   Про хід реалізаціі заходів щодо соціальної підтримки населення громади, а також, забезпечення дотримання в цій сфері діючого законодавства України доповіла заступник сільського голови Тетяна Курінська.       Начальник фінансового відділу Тетяна Лавренчук довела до відому присутніх інформацію про надходження коштів до місцевого бюджету та про проведену роботу за минулий тиждень.

Вітаємо з початком роботи!

Сьогодні сільський голова Віктор Бондаренко разом із начальником відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Валентиною Грищенко завітали до Берестовецького НВК із почесною місією. Вони привітали Ірину Русакову із першим робочим днем на посаді директора цього закладу.

Напередодні Різдва Христового рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з настоятелями культових споруд

З метою запобігання виникнення пожеж та надзвичайних подій у культових спорудах Напередодні Різдва Христового, співробітники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області проводять роз’яснювальну роботу з настоятелями храмів щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час богослужінь на території громади.