Змагання з амреслінгу

5 лютого 2022 року в Куликівці відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з армрестлінгу. Участь в змаганнях взяв і багаторазовий переможець наших місцевих змагань, комарівець - Олександр Сусло. Це були дебютні змагання такого рівня для Олександра Миколайовича, після зважування він потрапив до найважчої категорії (95+), але був найлегшим в ній). Рівень турніру був високим, та наш спортсмен показав чого він вартий, та зайняв почесне 4 місце. Молодець! Вітаємо!!!)

У вoлейбольному турнірі - треті

5 лютого 2022 року в Ніжині відбувся відкритий Кубок Ніжинського району з волейболу серед жінок. Наша збірна команда «Олімп-Прохори» (Комарівська ТГ) теж взяла участь в  турнірі. Змагалися 5 команд, по коловій системі. В першій зустрічі наші дівчата поступилися минулорічному переможцю, команді з села Світанок, могли зіграти краще, трішки не вистачило… Потім гра з Крутами, знову поразка, але програвати таким суперникам – не соромно. І дві перемоги: над кваліфікованою командою с. Ніжинське, та молодою командою с. Лосинівка. Перше місце зайняли Крути, Світанок другий, ми треті. Вітаємо, молодці!