Чищення снігу

Сьогодні, 4 січня, робочий день працівників, які сіли за кермо спецтехніки, обладнаної сніговими відвалами. Адже негода, опади у вигляді снігу, що тривали  напередодні, додали роботи працівникам аграрних, дорожніх та комунальних служб.

Діє програма безкоштовної профтехосвіти для УБД – на вибір 95 робітничих професій та 365 програм підвищення кваліфікації

Державна служба зайнятості реалізує експериментальний проєкт із організації професійного навчання учасників бойових дій та людей з інвалідністю внаслідок війни. Таке навчання здійснюється для здобуття професії чи підвищення кваліфікації в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

У дошкільному підрозділі - нова пральна машина

У ДОШКІЛЬНОМУ ПІДРОЗДІЛІ – НОВА ПРАЛЬНА МАШИНА В  дошкільному підрозділі Степанівської гімназії – свято.  Дитсадочок отримав нову пральну машину. Пральна машина - це саме той новорічний подарунок, якого бракувало закладу. Як правило, таку одиницю техніки важко замінити, тож і радіють такому подарунку працівники і діти. Дитячий садочок відвідує 16 дітей. Забезпечує освітню діяльність дошкільного підрозділу талановитий вихователь Наталія ЛЕСЕНКО. Розділяють радість й технічні працівники закладу. Нова пральна машина, говорять вони, значно полегшить їм робочі умови і скоротить час прання. "Наша мрія здійснилася"- говорять батьки дітлахів і дякують сільському голові Віктору БОНДАРЕНКУ за створення комфортних умов перебування дошкільнят у  садочку у с. Ховми.

Пакунок малюка

🤱 30 календарних днів від народження дитини є у батьків, щоби подати заяву про отримання «пакунка малюка» до органів соцзахисту населення чи ЦНАПу за місцем проживання.

Турнір з міні-футболу пам'яті Геннадія Тоцького

ГЕННАДІЙ ТОЦЬКИЙ. ЗАЛИШИШСЯ ТИ у споминах, як вічний позитив: Надійний, чуйний, щирий. Повсякчас Творив добро… Немає поміж нас Тебе давно. До деякої міри Про тебе пам'ять бережуть турніри… Сьогодні, 02 січня 2024 року, в спортивному залі Комарівського ліцею, з ініціативи Фк"Фортуна" та за підтримки Комарівської сільської ради, відбувся традиційний  ХV меморіальний турнір з міні-футболу пам’яті Геннадія Тоцького - гравця «Фортуни», людини яку ми всі пам'ятамо та сумуємо... За нагороди боролися п’ять команд: «Фортуна» (Комарівка), «Деметра» (Красносільське), «Десна» (Степанівка), «Ветеран» (Комарівка), «Берестовець»  . По коловій системі було зіграно 10 поєдинків: - «Ветеран» - «Берестовець» 2-5; - «Десна» - «Деметра» 4-3; - «Фортуна» - «Ветеран» 6-3; - «Берестовець» - «Десна» 2-3; - «Деметра» - «Фортуна» 6-3; - «Ветеран» - «Десна» 1-4; - «Берестовець» - «Деметра» 3-5; - «Фортуна» - «Десна» 4-3; - «Ветеран» - «Деметра» 1-3; - «Берестовець» - «Фортуна» 4-4. Переможцем змагань стала «Десна», вітаємо! Були визначені та нагороджені кращі гравці в кожній команді: Нещерет Ігор (Деметра), Пахомов Микита (Фортуна), Брей Генадій (Десна), Дудка Олександр (Ветеран), Рибецький Владислав (Берестовець). Під час турніру зібрані кошти в сумі 1200 грн., та передані місцевим волентерам - які своєю працею допомогають ЗСУ та наближають нашу Перемогу! Дякуємо Збройним Силам України за можливість дарувати молоді позитивні емоції!

Надання пільг

📢 Уряд спростив процедуру призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни (осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни) та членів їх сімей.