Готуємоя до футбольного сезону

В Комарівці на місцевому спортивному стадіоні здійснено кокування футбольного поля,  волейбольного та міні-футбольного майданчиків.

Тренінги для вихователів

11 квітня 2024 року на базі Комарівського ліцею Комарівської сільської ради проведено тренінги для вихователів груп продовженого дня та асистентів  інклюзивного навчання Вертіївської, Комарівської та Крутівської  громад.  Навчальні заняття організовані Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відповідно до реалізації програми підвищення кваліфікації "Дiяльнісний підхід у початковій школі В реаліях сьогодення".

Насичена зустріч

Насичена зустріч з  командою БО БФ "Карітас Чернігів" відбулася в Комарівському ліцеї. Спеціалісти фонду провели майстерню з фелтерапії для учнів початкових класів, на якій виготовили повітряні кулі.

Фізичне навантаження дітей

🙌 Відпочинок в «Артеку» був мрією багатьох поколінь українців. Тепер завдяки державі здійснити цю мрію зможуть ще більше дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. І батькам чи опікунам не доведеться за це платити.

Психологічні тренінги

9 квітня 2024 року в Комарівській сільській раді командою "Аssisto" було проведено тренінги.  Емоції від тренінгу перевершили усі очікування учасників, а дружня зустріч наповнила серця щирою радістю й позитивом.

Виплати ВПО

🫂 Важко змінювати життя, та ще важче – не з власної волі.

Провели у засвіти Героя України

5 квітня 2024 року мешканці Комарівської ТГ провели у засвіти Героя України  Романа ХАРЧЕНКА із села Комарівка.

Про безоплатні путівки для дітей

Дякуємо за турботу

Другий тиждень поспіль команда професіоналів медиків Ніжинського пологового будинку дбала про здоров'я жінок в Комарівській громаді. Жінки Красносільського і Степанівського старостинських округів отримали кваліфіковану допомогу.

ЖІНКА, В ЯКОЇ СИН ЗНИК БЕЗВІСТИ, СТВОРИЛА В КОМАРІВЦІ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

Невтомні руки комарівських волонтерок рухаються дуже вправно. “Ми швидко навчилися, – доброзичливо посміхається привітна молодичка в синій хустині, – бо хлопцям треба допомога”. Жіночки плетуть сітки, роблять рідкі свічки, в’яжуть шкарпетки, шиють теплі устілки та виготовляють зігріваючі пояси. Допомогу відправляють адресно. Волонтерський осередок з рішочою назвою “Бери і роби” очолює Тетяна Товстига. “Відразу, як пішли виплати за мого зниклого безвісти сина, молодша донька сказала: “Мамо, як це так, що ми нічого не робимо?, – згадує Тетяна Вікторівна. – І ми на ці гроші закупили сітки, спанбонд, ліки, рідкі свічки. Знайшлися робочі руки, і закипіла робота”. Син Тетяни, воїн-доброволець Олександр Білько, зник у Бахмуті. 5 травня буде рік, як мати шукає свою дитину.