Комарівська сільська рада надає рішення сесії "Про затвердження проекту, який був розглянутий та погоджений спеціальною комісією при Мінрегіоні"

Сім'ї двохярусне ліжко!

З 2017 року в області діє Комплексна програма підтримки сім'ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року. Вона, зокрема, передбачає проведення заходів щодо поліпшення житлових та соціально-побутових умов багатодітних сімей, де виховується 5 і більше дітей.

30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей. Це свято батьків і дітей,соціальних працівників та усіх причетних до цієї благородної справи,яка втілює на практиці гасло "Чужих дітей не буває". Сьогодні в Комарівському БК відбувся захід присвячений Дню усиновлення в Україні " Мамо,я чекаю на тебе...". Дякуємо всім хто знайшов час та відвідав захід. Дякуємо всім організаторам та учасникам. Окрема шана та подяка всі батькам-усиновителям,прийомним батькам,опікунам - всім хто відкрив своє серце і двері свого дому осиротілим дітям.