Участь в науково освітньому проекті «Учителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Інститут гідробіології НАН України з 25 травня до 30 листопада 2020 року проводили Науково-освітній проєкт «Учителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні».

Урочиста нагорода

Сьогодні з нагоди Дня місцевого самоврядування сільський голова Віктор Володимирович Бондаренко вручив грамоти та грошову винагороду працівникам громади.

Щотижнева нарада

7 грудня 2020 року, о 9 годині 00 хвилин сільським головою В. В. Бондаренком, було проведено щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів. На апаратній нараді обговорювали актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальної сфери,медицини,освіти, культури та економіки.