Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

22 березня 2024 року в спортивному залі Комарівського ліцею відбулися змагання з футзалу в рамках II етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» в Комарівській ТГ.         Дітей привітала керівник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту – Валентина Грищенко.          Далі розминка та змагання.   Перемогла команда «Левів» КЗ «Комарівська гімназія». Друге місце в команди «Сервалів» Комарівського ліцею. Кращими гравцями стали: Богдан Кантур, Микита Єлисеєнко! Молодці! Вітаємо! Разом Переможемо!   Готуємось до III етапу змагань (районного), віримо в наших юних спортсменів!      Дякуємо Збройним Силам України за можливісь дітям займатися спортом!

Освітні здобутки

Ірина СИЧ - учениця 9 класу Прохорського ліцею бронзовий призер обласного дитячого літературного конкурсу "Барвінкова , веселкова, найдорожча рідна мова" у номінації "Українська - мова вільних людей".

Запитай в Енергетика

ЗАПИТАЙ В ЕНЕРГЕТИКА:  НАРАХУВАННЯ ЗА ЗНАЧЕННЯМ СЕРЕДНЬОДОБОВОГО ОБСЯГУ СПОЖИВАННЯ

Приємна зустріч з "Карітас Чернігів"

Чергова приємна зустріч гарних друзів: БФ "Карiтас Чернігів" та учнів Комарівського ліцею.         Команда фонду провела творчі, цікаві, пізнавальні  майстер-класи. Дiти отримали масу позитивних емоцій та солодощі.        Дякуємо фахівцям БФ "Карiтас Чернігів" за підтримку та допомогу.

Аssisto дбає про жінок

Кожна українська жінка повинна відчути підтримку та отримати допомогу, і саме проєкт Assisto поставив собі за мету дбати про жінок. 19 березня 2024 року в Комарівській сільській раді психологи Assisto провели психологічні тренінги. 26 березня 2024 року в Комарівській АЗПСМ лікарями Assisto буде здійснено виїзний медичний огляд жінок. Жінки, подбайте про своє здоров'я! Отримайте безкоштовне професійне медичне обслуговування від професійних фахівців: - геніколога - УЗД органів малого тазу - психологів. Бажаємо здоров'я!

Право на захист

18 березня 2024 року в приміщенні Степанівського старостинського округу відбулася зустріч з представниками Благодійного фонду"Право на захист".

Масляна

Свято проводів зими та зустрічі весни - одне з найбільш улюблених. Масляну святкують по різному, але постійна основа свята - боротьба сил Зими і Весни, що завершується спаленням символу зими - опудала, і загальним святкуванням , святковою трапезою, у  центрі якої млинець, як cимвол сонця. Сьогодні, в неділю, люди просять пробачення один у одного. Попереду Великий піст.

Презентація книги

14 березня 2023 року художній керівник Комарівського БК Товстига Тетяна  провела годину мужності до Дня Українського добровольця.

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

15 березня 2024 року в спортивному залі Комарівського ліцею відбулися змагання з баскетболу в рамках II етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» в Комарівській ТГ. Дітей привітали: керівник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту – Валентина Грищенко, головний арбітр змагань – Віталій Курінський. Далі розминка та змагання. Емоції переповнювали зал. Серед хлопців перемогла команда «Левів» КЗ «Комарівська гімназія». Серед дівчат перемогла команда «Сервалів» Комарівського ліцею. Ці команди будуть представляти нашу громаду в наступному районному етапі змагань. Кращими гравцями стали: Олексій Василенко, Діана Усольцева, Артем Зеленський, Дар’я Степанець! Молодці! Вітаємо! Разом Переможемо!