Податкові аудитори виявили факт незаконної торгівлі та порушення трудових відносин

Відділом фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області постійно здійснюється контроль за  реалізацією підакцизних товарів.

Інформація з податкових питань на Податковій карті України - онлайн

Державна податкова служба України продовжує вдосконалювати сервіси для платників. За сприяння Апарату Ради національної безпеки і оборони України впроваджує Інтерактивну податкову карту України.

Чотири мільярди гривень податків отримали місцеві бюджети Чернігівщини за січень-липень 2021 року

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області протягом січня-липня 2021 року надійшло 4 млрд грн від сплати податків і зборів, - повідомила начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

Податковою знижкою вже скористалися понад 3,5 тисячі  мешканців Чернігівщини

Податковою знижкою вже скористалися понад 3,5 тисячі мешканців Чернігівщини

Станом на початок серпня податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 3,5 тисячі жителів Чернігівської області. До повернення  з бюджету декларанти визначили 9,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Про обов’язок податкових агентів своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) до бюджету податок на доходи фізичних осіб та військовий збір

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує про обов’язок податкових агентів своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) до бюджету податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

У Ічнянській ДПІ унікальний колектив  – усі ровесники держави!

У Ічнянській ДПІ унікальний колектив – усі ровесники держави!

У Ічнянській ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області всі працівники – однолітки, які народилися у саме у рік проголошення Незалежності України. 30 років – це чудовий вік, коли вже багато знаєш та ще більше хочеш досягти.

Щодо особливостей адміністрування  рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у 2021 році

Щодо особливостей адміністрування рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у 2021 році

У зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу України (далі - ПКУ) Законом України від 16 січня 2020 року № 466, а також до Бюджетного кодексу України (далі - БКУ) Законом України від 17 вересня 2020 року № 907-ІХ справляння рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів (далі - Рентна плата) у 2021 році має деякі особливості.

Одноразове добровільне декларування дає можливість легалізувати доходи, з яких не були сплачені податки

З 1 вересня 2021 року по 1 вересня 2022 року громадяни матимуть право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори до 1 січня 2021 року.