Протягом першого півріччя місцеві бюджети Чернігівщини поповнилися за рахунок податків більш як на 3,4 мільярда гривень

Очільниця Головного управлінні ДПС у Чернігівській області  Людмила Слотюк зазначає, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області протягом січня-червня поточного року надійшло понад 3,4 млрд грн від сплати податків і зборів.

Як повідомити про корупційне правопорушення

Головне управління ДПС у Чернігівській області співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України від 14.10.2014 № 1700-VII «Про запобігання корупції» зі змінами. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Повнота сплати податків при виплаті заробітної плати на контролі у податкової

Актуальною темою сьогодення залишається реалізація гарантій оплати праці та боротьба з ухиленням від сплати податків під час виплати доходів на користь фізичних осіб, зокрема у вигляді заробітної плати.

Громадська рада при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області провела засідання

На черговому засіданні Громадської ради були присутні начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк, заступники начальника Руслан Погрібний та Ольга Корнієвська, керівники структурних підрозділів та члени громадської ради.

Місцеві бюджети Чернігівщини від платників податків отримали понад 2,8 млрд гривень

Від сплати податків і зборів місцеві бюджети усіх рівнів Чернігівської області у січні-травні 2021 року отримали понад 2,8 млрд грн, – повідомляють у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

Податківці Чернігівщини викрили схему ухилення від оподаткування ПДВ на суму понад 400 тисяч гривень

Аудиторами Головного управління ДПС у Чернігівській області на підставі інформації, отриманої від управління боротьби з фінансовими злочинами ГУ ДФС у Чернігівській області виявлено схему, за результатом якої зменшено накопичене від’ємне значення по податку на додану вартість на суму понад 300 тис грн та упереджено відшкодування ПДВ на суму понад 100 тис гривень.