Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комарівська сільська рада вул. Соборна, 4, с. Комарівка, Ніжинський район, Чернігівська область, 16442; код за ЄДРПОУ — 04412225; категорія замовника — відповідно до пункту 1 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами) – «органи місцевого самоврядування».

Перехід на зимовий час

Українці 29 жовтня о 04:00 переводитимуть стрілки годинників на одну годину назад. Таким чином держава перейде на «зимовий» час.

Терміни подання показників електроенергії

На Чернігівщині змінилися сервіси передачі показників лічильників газу Відтепер споживачі Чернігівщини мають передавати показання лічильників газу через сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Оскільки 24 жовтня АТ «Чернігівгаз» перейшло під державне управління Групи Нафтогаз. ☝️З 28 жовтня по 5листопада й надалі показання газового лічильника споживачів з Чернігівської області слід передавати за допомогою сервісів my.gas.ua. Наголошуємо: будь-які інші платформи обліку не є коректними та не будуть працювати. 👉Зафіксуйте показання лічильника газу та передайте їх у зручний для вас спосіб:👇 🔹 в особистому кабінеті https://my.gas.ua/login; 🔹 через чат-боти (https://chats.viber.com/naftogazpostach, https://t.me/GASUA_bot, а також http://m.me/NaftogazGasSupply); 🔹 SMS-повідомленням на номер 4647; 🔹 на сайті (https://gas.ua/uk/indicators) без реєстрації за спрощеною процедурою. 🙌Нагадуємо, що особовий рахунок, для передачі показників не змінювався. Для клієнтів АТ «Чернігівгаз» особові рахунки починаються з цифр «1500» і налічують 10 цифр. 🤝Клієнтську підтримку абонентам надаватимуть оператори Контакт-центру за номерами☎️: 📞066-300-2-888 (Vodafone), 📞098-300-2-888 (Kyivstar), 📞093-300-2-888 (Lifecell).