Увага! Важлива інформація!

«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під  час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  №555 від 25.05.2011(зі змінами від 21.08.2013),

Увага! Важлива інформація!

Запрошуємо жителів Комарівської громади стати добровольцями формування цивільного захисту, яке формуватиметься з метою ліквідації наслідків збройної агресії росії проти України.

Національна платформа продовольчої безпеки отримала новий функціонал

Національна платформа продовольчої безпеки отримала новий функціонал. Тепер за допомогою платформи можна укласти угоди між покупцем та постачальником та замовити логістичні послуги. Нагадаємо, всього за 10 діб роботи платформи на ній зареєстровано понад 1500 учасників та понад 1000 позицій попиту та пропозицій.