8 квітня 2021 року в приміщені Комарівського будинку культури відбулася 5 сесія ІХ скликання. На розгляд було винесено 65 питань, особливу увагу народні обранці приділили наступним питанням:
1. Про будівництво вузла  приготування добрив КАС на території  Комарівської сільської ради.
2. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 24 грудня 2020  року  № 28 "Про сільський бюджет на 2021 рік"
3. Про внесення змін до Регламенту.
4. Про  затвердження  плану роботи з підготовки проектів  регуляторних актів на     2021 рік.
5. Про  надання матеріальної допомоги.
6.Про створення громадських пасовищ на території Комарівської сільської ради.
7.Про скасуваня рішення сорок другої сесії восьмого скликання від 16 жовтня 2020 року № 701-42/VIII «Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність».
8.Про скасуваня рішення сорокової сесії восьмого скликання від 10 липня  2020 року № 659-40/VIII «Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для передачі у власність».
9. Про скасуваня рішення сорок перша сесії восьмого скликання від 25 серпня  2020 року № 688-41/VIII «Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для  передачі у власність».
10. Про скасуваня рішення двадцять друга сесії восьмого скликання від 25 грудня  2018 року №285-22/VIII «Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для передачі у власність».Які, відповідно до Регламенту, попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій.
          В засіданні 5 сесії ІХ скликання взяли участь  21 депутат сільської ради, та були присутні:
заступник голови районної ради Дмитро Коробко;
радник голови Ніжинської районної ради Олександр Безпалий;
депутат Ніжинської районної ради Микола Шкарупа;
юрисконсульт ТОВ «УМК» Юрій Кудра;
помічник юрисконсульта ТОВ «УМК» Тетяна Вольнова;
відповідальний член ініціативної групи с. Берестовець Віталій Чирва;
жителі с. Берестовець, с. Прохори;
журналісти Інформаційної агенції «Агенція Незалежних Журналістів» Ганна Тарасенко, Геннадій Сухаревський
редактор інтернет видання «Біла хата» Сергій Кордик.
     Детально із рішеннями сесії можна буде ознайомитися на офіційному сайті Комарівської громади. По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.