Рятувальники провели профілактичний рейд щодо безпечного відпочинку на водоймах

З метою попередження випадків загибелі людей на водоймах, рятувальники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичний рейд щодо безпечного відпочинку на водоймах.

В Комарівському ліцеї проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патрiотичної гри "Сокiл" ("Джура")

23 травня 2023 року в Комарівському ліцеї було проведено І етап етап Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патрiотичної гри "Сокiл" ("Джура")🇺🇦. Дана гра – це шлях свідомого опанування геройськими, лицарськими, гуманними і демократичними традиціями українського народу, сформованими на засадах козацького світогляду, національної гідності, активної громадянської позиції. На урочистому відкритті сільський голова Віктор Бондаренко та директор школи Наталія Порубай побажали учасникам успішної взаємодії у командах та виразили сподівання, що ця гра допоможе стати справжніми громадянами – патріотами, захисниками державної незалежності, які плекають українські традиції, духовні цінності. Гра складалася з таких конкурсів: "Впоряд", "Відун", "Ватра", "Рятiвник", "Cмуга перешкод", "Перетягування линви". Дійство було веселим, цікавим та емоційним🙂🤸‍♂️🤸‍♂️🤸 Маємо такі результати: Учні 6-го класу-l 🥇 місце ; учні 8-го та 10-го класiв-🥈llмісце; учні 9-го класу-🥉lllмісце. Також активно себе проявили учні 5-го та 11-го класів. При підведенні підсумків гри переможцям було вручено грамоти, смачні та корисні подарунки💙💛👏🤗. Шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл” (,,Джура”), допоміг ліцеїстам досягти  фізичного, соціального, розумового та духовного виховання на основі козацьких морально-світоглядних цінностей; формування засад здорового способу життя засобами туризму, спорту, патріотичного виховання.

Участь у семінарі "Комунікація в громаді в умовах війни"

18 – 19 травня 2023 року сільський голова Віктор Бондаренко брав участь в роботі семінару з теми «Комунікація в громаді в умовах війни». Захід проходив в м. Чернігів в рамках підтримки Фондом ГАННСА ЗАЙДЕЛЯ територіальних громад Чернігівщини у формі реалізації проєкту «Підтримка здатності територіальних громад Чернігівської області до роботи за умов війни".

Тренінги "Людський вимір..."

18-19 травня 2023 року у Комарівській сільській раді триває другий етап дводенних тренінгів у рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад». Мета проекту - підвищення стійкості громад. Фінансує даний проєкт Посольство Канади в Україні. В заході беруть участь представники Бахмацької міської ради.

День вишиванки в Комарівській громаді

Сьогодні жителі Комарівської громади, колективи організацій, закладів освіти, будинків культури, бібліотек, жителі та гості громади, всі долучилися до Всеукраїнського Дня вишиванки, одягнувши національний одяг на роботу, навчання чи просто на прогулянку. Низку заходів присвячених даному святу, провели в закладах освіти громади: конкурси малюнків, флеш-моби, виставки, майстер-класи. Кожен українець продемонстрував єдність духу, патріотизм, любов до України та шанування народних традицій. Відзначаючи День вишиванки ми демонструємо згуртованість України та хочемо засвідчити, що ні на мить не забуваємо, а й надійно оберігаємо свої традиції. Вітаємо Комарівську громаду зі  святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки, яка символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Це наш національний оберіг!

З Днем вишиванки!

Щорічно у третій четвер травня ми відзначаємо День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. Вишиванка – сакральний, національний, прадавній одяг українців.

Миру тобі, Україно!

Працівники Красносільський СБК, за підтримки Валерія Колоши та сільських депутатів сільської ради Ольги Євченко та Василя Бабича, привітали матерів захисників нашої країни з Днем матері. Хай кожна мама зустрічає своїх дітей живими та здоровими. Миру тобі, Україно! Слава Україні!