Стартує програма відновлення малого бізнесу

В Чернігівській області для мешканок Комарівської, Крутівської, Вертіївської та Остерської ОТГ та м. Чернігів стартує набір учасниць на програму відновлення малого бізнесу та самозайнятості.

На Борзнянщині вогнеборці ліквідували 2 пожежі сухої рослинності

Протягом 23-24 червня на Борзнянщині виникло 2 пожежі сухої рослинності. Їх причинами послужило необережне поводження громадян з вогнем.  В наслідок пожеж, площа пройдена вогнем в природних екологічних системах склала 0,33 га. Незважаючи на чисельні заклики, звернення рятувальників ДСНС через засоби масової інформації та під час проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів, громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, в результаті чого з початку року на Борзнянщині виникло 28 пожеж, з них 9 в природних екологічних системах. Рятувальники вкотре застерігають: будьте обережні при поводжені з вогнем та дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Не залишайте дітей без нагляду, дбайте про їх безпеку! У разі екстреної ситуації негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Вручено грамоти фермерам

З нагоди відзначення Дня фермера 20 червня 2023 року сільський голова Віктор Бондаренко  за участі депутатів Комарівської сільської за вагомий внесок у розвиток сільського господарства, вирішення питань продовольчої безпеки держави, надання допомоги Збройним Силам України та населенню, постраждалому від війни, сумлінну працю, професіоналізм вручив  Грамоти Комарівської сільської ради  головам фермерських господарств: - Петренку Володимиру Миколайовичу, ФГ "Деметраагро"; - Баклану Олександру Григоровичу, ФГ "Баклан і К"; - Блосі Ігорю Івановичу, ФГ "Дружба Стара"; - Іванію Олександру Анатолійовичу, ФГ "Нове життя"; - Лесенку Ярославу Володимировичу, ФГ "Деснянське зорі" . "Попри важкі випробування воєнного лихоліття фермери не лише міцно тримають продовольчий фронт, а й всіма силами допомагають та підтримують наших захисників на передовій. Сьогодні слова вдячності та поваги ми висловлюємо фермерам Комарівської громади: самовідданим, працьовитим, сміливим та активним," – зазначив сільський голова. Тримаємо продовольчий фронт! Наближаємо Перемогу!

Привітали дільничних інспекторів поліції

З 2004-го року в Україні щороку 18 червня відзначають День дільничного офіцера поліції. Напередодні професійного свята в Борзні керівники привітали дільничних нашої громади. Професія дільничного офіцера – одна з найвідповідальніших та найважчих, адже посадові обов’язки дуже різноманітні, а вимоги до них – дуже високі. Аби робота була результативною, вони повинні в повному обсязі володіти інформацією про стан справ на своїй дільниці, постійно комунікувати з громадянами та швидко реагувати на повідомлення про правопорушення. Керівники подякували кожному дільничному за самовіддану роботу, побажали усіх благ, безперервного професійного зростання, довіри людей  та поваги до їхньої праці. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу та наполегливість дільничний офіцер поліції сектору поліцейської діяльності √1 відділення поліції √1 Ніжинського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернігівській області старший лейтенант поліції Чабак Артем Сергійович  нагороджений Почесною грамотою Комарівської сільської ради.

Працівники КП "Комфорт" здійснювали висотні роботи

Ось і минув ще один напружений тиждень для працівників комунального господарства "Комфорт". Хтось помічає і цінує їх щоденну роботу, хтось вказує лише на недоліки, а проте численна армія трудівників цього особливого фронту робіт день у день продовжують виконувати планові та позапланові завдання. Так упродовж тижня працівники комунального господарства "Комфорт", з допомогою спецавтомобіля (автовишки), здійснювали висотні роботи. Це і  ремонт покрівель дахів Центру надання послуг, які було пошкоджено під час негоди, і фарбування фасаду Комарівського Будинку культури, і ремонтні роботи приміщення Прохорського ліцею. Працівники комунального підприємства, з самого ранку, щодня працюють на повну силу, аби встигнути зробити якомога більше роботи та чим по швидше привести до ладу вулиці громади. Люди працюють не зважаючи на воєнний стан, адже добре знають, що Україна переможе.

З Днем фермера!

Шановні голови та працівники фермерських господарств!