єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу діють

Програма "Власна справа" урядового проєкту єРобота діє з липня 2022 р. За цей час вже 270 мешканців області отримали грантові кошти на започаткування або розвиток бізнесу, а це від 50 до 250 тис. грн в залежності від кількості створених робочих місць (одного-двох), що є ключовою вимогою програми. Загальна сума фінансової підтримки від держави склала 64,3 млн грн. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення в області більше 600 нових робочих місць. Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник.

Кубок Ніжинського району з волейболу

28 січня 2024 року в місті Ніжині у спортивній залі Міського центру "Спорт для всіх" відбувся Кубок Ніжинського району з волейболу. За підтримки Комарівської сільської ради чоловіча та жіноча волейбольні команди з Прохорів  брали участь в змаганнях.

Волонтерська акція

26 січня 2024 року в КЗ "Комарівська публічна бібліотека" Комарівської сільської ради відбулася волонтерська бібліотечна акція "Тепло сердець - на фронт, солдатам".

Пам'ятаємо

29 січня 2024 року спливає сьома річниця з дня загибелі молодшого сержанта Володимира Івановича Бальченка.

Участь у благодійному ярмарку

‼️ СИЛА В ЛЮДЯХ ‼️ Волонтерська команда "Теплий тил" долучилася до благодійної солодкої ярмарки на підтримку ЗСУ, що проходила сьогодні у Ніжині де смаколики обмінювали на донати. Щира подяка кожному хто долучається до спільної доброї справи 🤝🇺🇦 Подяка нашим господиням Галині Корзун та Галині В'ялій за смачну випічку🙏 Тільки разом ми сила, тільки разом ми переможемо. Все буде Україна 🇺🇦

Місцеві донори

25 січня 2024 року працівники Комарівської сільської ради  розпочали робочий день зі здачі крові для військових та усіх, хто її потребуватиме.

Про послуги для ветеранів розповіли керівникам ЦНАПів

24 січня 2024 року Світлана ДЕНИСКО, начальник відділу ЦНАП Комарівської сільської ради, брала участь у семінарі  щодо особливостей надання адмінпослуг у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей на базі Агенції регіонального розвитку. До обговорення долучилися представники профільного департаменту Мінветеранів та Головного управління Пенсійного фонду України в області. Ініціював таку зустріч заступник голови ОДА Іван Ващенко. «У нас зараз є можливість «обкатати», налагодити систему, працюючи з невеликою кількістю демобілізованих. Однак, після нашої Перемоги запит значно зросте і до цього треба бути готовими, – наголосив заступник голови ОДА. – У цьому питанні є чимало чутливих точок. І це навіть не про морально-етичну складову (повагу, вдячність, щире бажання допомогти). Адже, як на мене, то все з переліченого має бути за усталеним налаштуванням. Усе варто пропрацювати». На важливості комфортного та якісного обслуговування ветеранів/ветеранок та членів їх родин наголошував і начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський. «Ми маємо знати, де хто знаходиться, якої допомоги потребує. Це однаково важливо як для самих ветеранів, так і для суспільства в цілому», – наголосив він. Привітав учасників директор Департаменту соціального захисту Мінветеранів Руслан Приходько: «Одне з чутливих питань, і я пропоную його детально розібрати "особливості роботи з персональними даними категорії осіб, яка у воєнний час може викликати нездорове зацікавлення». Загалом на порядку денному чимало технічних питань щодо призначення тих чи інших пільг, виплат, організаційні моменти та інше. Не оминули увагою і особливості комунікації з ветеранами. Про діалог у кризових ситуаціях консультувала психолог Чернігівського обласного центру ветеранів війни Ірина Глушко. Найцінніше, що учасники змогли обмінятися досвідом роботи та визначити для себе подальший напрям діяльності".

Допомога по частковому безробіттю: у вас є 90 днів на її отримання

Для збереження робочих місць та підтримки працівників у разі вимушеного скорочення робочого часу, служба зайнятості надає роботодавцям допомогу по частковому безробіттю. Порядок її отримання врегульований постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 702 https://t1p.de/zawha.

В День Соборності України

День Соборності України - це свято на честь проголошення першої Незалежності та Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). 22 січня 1918 року незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а через рік, в 1919 році, в цей же день на Софійській площі у Києві відбулося офіційне об'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Так вперше за багато століть історичні українські регіони об'єдналися в одну державу. Працівники освіти, культури, бібліотек, здобувачів освіти, дошкільнята, мешканці громади провели цикл заходів  з нагоди Дня Соборності України.