Вічна пам'ять

19 грудня 2021 року  на 65 році життя відійшла у вічність спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Комарівської сільської ради - Ніна Іванівна Яремко.        Сумуємо з приводу важкої та неповторної  втрати - несподіваної смерті світлої людини - Ніни Іванівни.

Навіщо обвинуваченому брати участь у складанні досудової доповіді

Законодавцем визначено, що досудова доповідь – це формалізована інформація, що характеризує обвинуваченого, з метою прийняття судом рішення про міру його відповідальності. Підставою для складання досудової доповіді є ухвала суду.

Свято Миколая

Як приємно бачити радість в очах малечі. А коли до неї завітав сам Святий Миколай, то до радості додалось і приємне здивування та хвилювання від очікування дива. Диво школярам та дошкільнятам дарували працівники Красносільського будинку культури за підтримки  депутата обласної ради Валерія Колоші.

З Днем Святого Миколая!

Сільський голова Віктор БОНДАРЕНКО, виконавчий комітет та депутатський корпус Комарівської сільської ради щиро вітають всіх жителів громади зі святом Святого Миколая!

На гостині у сільського голови

Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення.

Підведено підсумки конкурсу

14 грудня 2021 року в Комарівській сільській раді було проведено іспит на заміщення вакантної посади директора Берестовецького НВК.

Будьте уважні і обережні!

Від жителя одного з населених пунктів Ніжинського району надійшла інформація про те, що  під виглядом працівників відділів Ніжинської районної державної адміністрації в його помешкання намагались проникнути зловмисники. І тільки завдяки юридичній обізнаності власника оселі, вдалося перешкодити вчиненню шахрайських дій.

Сільський голова взяв участь у нараді

Сьогодні, 14 грудня 2021 року, сільський голова Віктор Бондаренко взяв участь в семінар – нараді голів територіальних громад Ніжинського району, яку провів голова Ніжинської районної державної адміністрації Григорій Ковтун. Під час наради були розглянуті такі питання: 1. Про забезпечення державного нагляду (контролю) щодо дотримання протиепідемічних заходів, які визначають особливості провадження діяльності суб'єктів господарювання на період карантину, виявлені порушення суб’єктами господарювання протягом 2021 року. 2. Про застосування пестицидів і агрохімікатів. Профілактика отруєння бджіл. Звернення громадян (громадських організацій) з питань отруєння бджіл або порушень застосування пестицидів і агрохімікатів. 3. Про утримання худобомогильників та біотермічних ям, утилізація біологічного матеріалу мертвих тварин. 4. Про забезпечення якісного та безпечного харчування в закладах освіти. Впровадження системи НАССР. 5. Про здійснення контролю за якістю та безпечністю питної води на об’єктах водопостачання. Дотримання об’єктами водопостачання та водовідведення вимог санітарного законодавства.

Прибирання аварійних дерев

На відрізку дороги М-02-Комарівка вже почали прибирати аварійні дерева, які загрожують учасникам дорожнього руху.   Комарівський сільський голова Віктор Бондаренко звернувся до народного депутата Анатолія ГУНЬКА. Анатолій Григорович звернувся до Служби автомобільних доріг у Чернігівській області для вирішення цього питання. Ділянку обстежили і розпочали роботи.   Дякуємо Народному депутату Анатолію Григоровича Гуньку за постійну співпрацю, допомогу та підтримку.