Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту, та підсистема «КАСАНДРА» - новий етап розвитку пробації

В Україні за підтримки Проекту ЄС «Pravo-Justice» та EDGE розроблений та уведений у тестову експлуатацію Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту, і це новий етап розвитку пробації, що забезпечить перехід на електронне ведення справ клієнтів пробації.

Створено конкурсну комісію

Згідно рішення виконавчого комітету Комарівської сільської ради від 01 лютого 2022 року створено конкурсну комісію для проведення іспиту на заміщення вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг у складі:

«Нетипові» пропозиції роботи на Чернігівщині: ТОП-5 вакансій

Шукаєте роботу? Серед наявних в базі вакансій державної служби зайнятості обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам. База вакансій оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua.

День безпечного Інтернету

08 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету(Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” ????

Рятувальники застерігають громадян не виходити на тонку кригу водойм, проте рибалки ігнорують їх попередження

У зв’язку з постійним коливанням температурних показників крига, яка встановилась на водоймах, є вкрай небезпечною, адже її товщина не дозволяє безпечно ні відпочивати, ні рибалили. Тож з метою запобігання загибелі людей на водних об'єктах у зимовий період, рятувальники ДСНС проводять профілактичні заходи.