Жіночий консорціум

У межах проєкту «Своєчасна та відповідна підтримка і допомога населенню, яке постраждало від війни»  в Комарівській територіальній громаді   провів монітонгову зустріч Жіночий консорціум України, який реалізує цей проєкт. Головна мета поїздки – з'ясувати, які найбільші потреби є у громад на сьогодні і яка допомога може підтримати людей у важкий час війни.

З Міжнародним днем миру!

Сьогодні, 21 вересня, світова спільнота відзначає Міжнародний день миру, встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року.

Нові трактори

Комарівська сільська рада придбала за кошти місцевого бюджету два нові трактори DongFeng. Нова техніка забезпечить збільшення кількості та якості комунальних послуг, що надаються населенню, а також сприятиме покращенню благоустрою сіл об’єднаної громади, поліпшенню екологічної ситуації та забезпеченню належних умов проживання населення у сільській місцевості.

Привітали рятувальників

Сільський голова Віктор Бондаренко напередодні професійного свята привітав працівників 24 Державної пожежно-рятувальної частини 4 Державного пожежно-рятувального загону УДСНС України у Чернігівській області. Найщиріші та найтепліші вітання рятівникам.  Дякую  вам за мужність,професіоналізм, людяність та порядність. Завдяки вам наша громада - у безпеці. Ви не лише боретеся  із вогнем, стихіями та іншим лихом , а є частиною нашої команди, яка бере активну участь у всіх сферах життя нашої громади. Миру, достатку , здоров'я, шани та добробуту вам та вашим родинам ! Нехай ангел-охоронець завжди охороняє вас! З повагою,сільський голова Віктор Бондаренко

З Днем працівників лісу

Традиційно, в третю неділю вересня, своє професійне свято відзначають працівники лісу!

Турнір пам'яті Сергія Іващенка

16 вересня 2023 року представники Комарівської громади брали участь в  другому футбольному турнірі, присвяченому пам'яті Сергія Миколайовича Іващенка.