Світла пам'ять Анатолію ГРОСУ

Право жити у вільній суверенній державі виборюють наші захисники, які віддають найдорожче — своє життя. 23 грудня 2023 року в с. Комарівка  поховали з почестями загиблого героя УКРАЇНИ — матроса Анатолія ГРОСА. Стрілець-зенітник зенітного ракетного взводу роти вогневої підтримки 2 батальйону морської піхоти військової частини 4765, матрос Анатолій Анатолійович Грос, 07.10.2000р.н.,  загинув під час захисту Батьківщини в зоні виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кринки Херсонської області. Односельці запам’ятають Анатолія як відкриту, щиру, з великим серцем та веселою вдачею хлопця. У загиблого захисника залишились батьки. Йому назавжди буде 23... Всі мешканці громади прийшли і віддали останню шану загиблому Герою УКРАЇНИ. Світла й вічна пам’ять про героїзм АНАТОЛІЯ ГРОСА залишиться в наших серцях, в історії нашої країни.

З Днем Енергетика!

Шановні працівники енергетичної галузі громади! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем енергетика!

Спортивні зустрічі

Сьогодні, 16 грудня 2023 року, в місті Ічня відбулися  змагання з футзалу «Разом до перемоги» серед юнаків 2013 р.н. і молодших. При підтримці Комарівської сільської ради збірна Комарівської ТГ теж прибула на турнір, до складу команди увійшли учні Комарівського ліцею, Комарівської гімназії та Берестовецької гімназії. Змагалися: «ДЮСШ-1» Ічня, «ДЮСШ-2» Ічня, «ДЮСШ-1» Носівка, «ДЮСШ-2» Носівка, Комарівська ТГ. Грали по колу: - Ічня-1 – Комарівка  8-2; - Носівка-1 – Носівка-2  4-1; - Комарівка – Носівка-1  1-7; - Ічня-1 – Ічня2  8-1; - Носівка-1 – Ічня-1  3-1; - Носівка-2 – Комарівка  2-1; - Ічня-2 – Носівка-2  0-9; - Носівка-1 – Ічня-2  10-2; - Носівка-2 – Ічня-1  2-5; - Комарівка – Ічня-2  1-2. Наш  молодий колектив пограв на обласному рівні, та зайняв 5 місце. Дійсно перші команди Носівки та Ічні сьогодні були від нас сильніші, а з другими командами ми грали на рівні, вели  в рахунку по ходу гри, але під кінець матчів мабуть зарано вірили в перемогу та пропускали голи. Те що наша команда пограли на такому рівні це вже перемога... Віримо в наших юнаків, в їх все попереду! Кращим гравцем змагань стала учениця Комарівського ліцею - Савченко Софія (згідно положення в складі команди могла грати дівчина старша 2013 р.н.)! Носівка-1 переможець, Ічня-1 – друга, Носівка-2 – третя! Молодці, вітаємо! Дякуємо організаторам за запрошення та відмінну організацію змагань! Дякуємо Збройним Силам України за можливість дарувати дітям позитивні емоції!!!

КОНГРЕС місцевих і регіональних влад

Сільський голова Віктор Бондаренко в Ніжинській РВА дистанційно брав участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УКРАЇНИ, яке відбулося у Львові. Докладніше: https://bit.ly/3NtG0Ez

Участь в нараді

15 грудня 2023 року сільський голова Віктор Бондаренко брав участь у нараді, яка пройшла в Ніжинський РВА на чолі  начальника Ніжинської районної військової адміністрації Григорія Ковтуна. Основне питання порядку денного – проведення заходів мобілізації. Під час засідання також обговорили виконання безпекових заходів та проведення оповіщення. «Наше основне завдання – це забезпечення територіальної цілісності нашої держави. Це єдиний шлях, який у нас є. Тому, ми всі повинні докласти максимум зусиль, щоб зберегти нашу країну для майбутніх поколінь та спільно працювати задля наближення Перемоги!», - акцентував Григорій Ковтун. Начальник Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Якущенко доповів про стан мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Ніжинського району та надав роз’яснення щодо проблемних питань.

У громаді відкрито ЦНАП

Відтепер понад чотири тисячі мешканців Комарівської територіальної громади зможуть отримати державні послуги та консультації у Центрі надання адміністративних послуг. Зокрема, сьогодні у селі Комарівка Ніжинського району відкрили ЦНАП. У закладі надаватимуть адміністративні послуги. Послуги надаватимуть: - Світлана ДЕНИСКО - начальник відділу "ЦНАП" - Ольга ПАРХИТЬКО - державний реєстратор - Вікторія КАЧАН - адміністратор - Тетяна КУДЛАЙ - адміністратор. Інституційну та методологічну підтримку у створенні Центру громаді надали міжнародні партнери – шведсько-український проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Експерти Проєкту підготували дорожню карту створення належного ЦНАП та фактично рік супроводжували модернізацію ЦНАП в громаді. Разом із спеціалістами громади були відпрацьовані всі необхідні документи для належної організації роботи Центру. Сільський голова Віктор Бондаренко подякував усім, хто долучився до створення ЦНАП та доклав чималих зусиль, щоби сьогодні мешканці громади змогли отримувати якісні посуги.

Участь у Регіональному форумі

14 грудня 2023 року сільський голова Віктор Бондаренко брав участь у Регіональному форумі - воркшопі з обміну досвідом реалізації планів реагування громад, який проведений за підтримки Фонду розвитку громадських організацій "Західно-український ресурсний центр" в рамках реалізації проєкту "Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку".