З червня розпочався перехідний період запровадження е-лікарняних

У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

Запроваджується облік трудової діяльності в електронній формі

10 червня 2021 року набирає чинності Закон України від 5 лютого 2021 року № 1217-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”.

Легалізували  267 робочих місць

Легалізували 267 робочих місць

З початку цього року, завдяки спільній роботі фахівців Головного управління  Пенсійного фонду України в області, Головного управління Державної податкової служби України  та Управління Держпраці в Чернігівській області, на Чернігівщині легалізовано 267 робочих місць, мобілізовано 350,4 тисяч гривень єдиного внеску.

Пенсійний фонд України повідомляє про зміни щодо виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.

Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з  01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

Перерахунок пенсійних виплат «чорнобильцям» з 1 січня 2021 року

У березні 2021 року одержувачі пенсій по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника відповідно Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», пенсія яким обчислюється з урахуванням пункту 9-1 постанови Кабінету Міністрів України №1210 від 23.11.2011року «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», тобто із п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати,  одержать не тільки проіндексовану пенсію за березень, а й доплату за січень-лютий 2021 року.