Футбольні успіхи

30 липня 2023 року відбулися матчі відкритої "Першості Борзнянської ТГ з футболу". Команди Комарівської ТГ "Фортуна" та "Берестовець - Придесення" показали успішний належний рівень гри. За результатами ігор маємо такі результати: "Фортуна" 5:2 "Юність" "Берестовець-Придесення" 4:3 "Петрівка".        Таким чином, здобувши чергову перемогу, "Фортуна"  тримає лідерство у "ПЕРШОСТІ БОРЗНЯНСЬКОЇ ТГ з футболу", а "Берестовець - Придесення" посідає шосту сходинку. Так тримати! Перемога за нами!

Комарівська сільська рада придбала ноутбук для працівників культури

Комарівський будинок культури є одним з кращих будинків громади і є організатором та співорганізатором проведення різнопланових заходів: урочистостей та концертів до державних, професійних, календарно-обрядових свят.   З метою організації та проведення більш цікавих культурно-масових заходів, для забезпечення ефективної роботи закладу та зміцнення матеріально-технічної бази закладу культури придбано ноутбук за кошти місцевого бюджету Комарівської сільської ради. Загалом культура в громаді піднялася на вищий рівень. Працюючи далі, ми створюватимемо нові колективи , і вони ще не раз полонять своїми виступами глядачів.   Оскільки немає більшої нагороди як захоплюючі оплески від вдячних, щасливих глядачів, можна зазначити, що відповідальна і наполеглива праця працівників культури, у поєднанні з сумлінним відношенням до справи, обов’язково принесе позитивні результати та творчі успіхи.

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Працівники Красносільського будинку культури  та бібліотеки-філії провели тематитну годину з теми ""НІ" -торгівлі людьми".

У ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

У 2023 році Україна вдруге відзначала День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця пам’ятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

День Української Державності започаткували згідно з указом президента України Володимира Зеленського (від 24 серпня 2021 року) та святкуватимуть щороку, 28 липня. Дату вибрали невипадково: саме у цей день в Україні відзначають ще одне велике свято - День хрещення Русі.

У Комарівській сільській раді привітали медиків з професійним святом

27 липня 2023 року з нагоди свята медичного працівника сільський голова Віктор Бондаренко вручив подяки за багаторічну, сумлінну трудову діяльність, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята, працівникам первинної медицини:

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія медичного працівника завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам.

Участь у роботі круглого столу

21 липня 2023 року сільський голова Віктор Бондаренко спільно з директором Борзнянської філії ТОВ "УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ" Ігорем Хлистуном брали участь в роботі круглого столу при Ніжинській районній військовій адміністрації під головуванням Григорія Ковтуна з питань мобілізації, бронювання військових та мобілізації транспортних засобів. У ході зібрання проаналізовано місце агровиробників у забезпеченні життєдіяльності держави в період війни та забезпечення можливої підтримки у господарській діяльності. Разом з тим аграрії на засіданні круглого столу запропонували обговорити з обласною військовою адміністрацією питання створення спільного благодійного фонду для підтримки підрозділів ЗСУ. Тримаємо стрій! Працюємо заради ПЕРЕМОГИ!

ФАКЕЛ 0:1 ФОРТУНА

23 липня 2023 року пройшла одинадцята гра відкритої першості Борзнянської ТГ з футболу.