Одинадцята (позачергова) сесія

26 липня 2021 року 0 12.00 год. у приміщенні Будинку культури буде проведено одинадцяту (позачергову) сесію Комарівської сільської ради.

Позачергова сесія

20 липня 2021 року 0 12.00 год. у приміщенні Будинку культури буде проведено десяту (позачергову) сесію Комарівської сільської ради.

Запрошуємо на спортивні змагання

Запрошуємо на спортивні змагання та культурні заходи з нагоди Дня Молоді, які пройдуть в с. Комарівка, у суботу, 10 липня 2021 року.

Увага! Конкурс!

02 липня 2021 року 0 9.00 у Комарівській сільській раді буде проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу комунального майна, земельних ресурсів, містобудування та архітектури.

Запрошуємо на спортивні змагання

Запрошуємо на спортивні змагання та культурні заходи з нагоди Дня Молоді, які пройдуть в с. Комарівка, у неділю, 27 червня 2021 року.