Засідання виконкому

26 жовтня 2021 року о 9.00 год в Комарівській сільській раді відбудеться засідання виконавчого комітету.

Про зміни у системі забезпечення інсуліном та що потрібно пацієнтам, аби отримувати його безоплатно

З 1 жовтня пацієнти з діабетом можуть отримати інсуліни безоплатно або з доплатою в будь-якій аптеці, яка працює за договором з Національною службою здоров'я. Вартість інсулінів аптеці відшкодує Національна служба здоров’я України.

Увага! Змінено офіційну електронну адресу Комарівської сільської ради

Повідомляємо, що з 27 вересня 2021 року змінено адресу електронної поштової скриньки Комарівської сільської ради. Просимо листи, електронні звернення направляти на нову поштову скриньку:  04412225@mail.gov.ua

Увага! Підвищено розміри штрафів за випалювання рослинності та її залишків

З березня цього року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері пожежної безпеки», який значно підвищив розміри штрафних санкцій за порушення вимог законодавства у сфері пожежної й техногенної безпеки.

УВАГА! Важлива інформація!

21 вересня 2021 року 0 10 годині 00 хвилин у приміщенні Будинку культури буде проведено тринадцяту  (позачергову) сесію Комарівської сільської ради.