Проведено робочу зустріч

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини впроваджує проєкт «Забезпечення комплексного реагування в Чернігівській області з метою захисту осіб, постраждалих від насильства, пов’язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно-зумовленого насильства» за підтримки Представництва  Міжнародної організації з міграції в Україні.

Як захиститися від бурульок

ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД БУРУЛЬОК Взимку дивимося не лише під ноги, а й угору 🧐 Аби уникнути негативних наслідків в результаті падіння снігу або бурульок з даху будинків: ✅намагайтеся оминати огороджені місця та звертайте увагу на попередження про падіння бурульок; ✅якщо немає огорож – самостійно звертайте увагу на наявність  бурульок й снігу на дахах будинків; ✅по можливості, тримайтесь на відстані 3-5 метрів від будівель і споруд; ✅якщо чуєте підозрілий шум над головою — не зупиняйтеся, не підіймайте голову й не біжіть від будівлі. Притисніться до стіни, щоб вашим укриттям став піддашок; ✅дбайте про безпеку дітей, не гуляйте з ними в місцях, де можуть впасти бурульки чи сніг. Пильнуйтеся та пильнуйте інших!🙏

З негодою впоралися

З першою цьогорічною сніжною негодою  впорались завдяки злагодженій роботі комунальників, аграріїв та депутатів! Уся комунальна техніка на розчистці доріг. Підставили плече і агропідприємства. Допомагають в розчистці по селах громади. Ще з вечора, як тільки випав сніг, комунальники Комарівської ТГ взялися розчищати дороги центру громади. Працівники ТОВ «КЕРНЕЛ»,"БМ-АГРО", "ДЕМЕТРИ", БОРЗНЯНСЬКОЇ ФІЛІЇ"УМК", "КРАСНОСІЛЬСЬКЕ МОЛОКО", "ПРОХОРСЬКЕ", ФГ "БАКЛАН і КО", ДЕПУТАТ КОМАРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ АНАТОЛІЙ ПАВЕЛКО розчищали  дороги населених пунктів. Уже з самісінького ранку розчищені головні дороги у селах Комарівка, Прохори, Берестовець, Красносільське, Ховми, Степанівка. В Комарівці боротьбу із снігом покладено на КП "КОМФОРТ". Володимир Мозговий виїхав розчищати дороги ще вночі, аби на ранок жителі цих сіл мали змогу без перешкод дістатися місця призначення. За будь-яких умов важливо було в першу чергу забезпечити доступ до об’єктів соціальної сфери: закладів освіти, садочків, амбаторії, ФАПів, тощо, а також забезпечити можливість проїзду громадського транспорту. Тож зрозуміло, що в першу чергу техніку спрямовують саме на ці вулиці. Тож просимо жителів зберігати спокій та проявляти терпіння, адже одна одиниця техніки не може одночасно бути в декількох місцях. Наразі шкільні автобуси вийшли на маршрути. До закладів освіти підвезуть здобувачів освіти і дошкільнят. Усі бюджетні заклади громади працюють. До громади поспішають мешканці поважаного віку для оформлення субсидій - традиційний вівторковий аншлаг! Багато відвідувачів. Хліб підвезено в магазини громади. Це означає, що проїзд забезпечений. Наразі електропостачання практично відновлене в усіх населених пунктах громади. Бригади електриків працюють в посиленому режимі. Працюємо далі! Разом здолаємо усі виклики!

16 днів проти насильства

В рамках  проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" в Прохорській бібліотеці-філії було проведено годину спілкування з теми "Я маю право на життя без насилля".

ПОСМЕРТНО: В ОДА ВРУЧИЛИ НАГОРОДИ

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ст. посмертно нагороджено солдата ДАНИША Сергія Миколайовича. Народився Даниш Сергій 17 січня 1986 року в селі Степанівка. З перших днів повномасштабного ворожого вторгнення Сергій виступив добровольцем, тож одним з перших вирушив до територіального центру комплектування, після чого долучився до складу 95-ї  окремої десантно-штурмової бригади. Разом з побратимами він був готовий покласти життя за свободу і волю Батьківщини. Нажаль, так воно і сталося… Загинув Сергій  29 квітня поблизу населеного пункту Курулька на Харківщині, до останнього подиху захищаючи рідну землю від ворожої навали. Нагороду отримали рідні загиблого Захисника України. Вічна слава Захисникам Чернігівщини та України! Пам'ятаємо...

Негода в Україні

❄🌀26 та 27 листопада очікується сніг, хуртовини, посилення вітру до 16-21 м/с. Просимо бути обережними!

Робоча нарада

23 листопада 2023 року сільський голова Віктор Бондаренко брав участь в робочій нараді,яка відбулася в межах діяльності Координаційного центру підтримки цивільного населення в приміщенні Ніжинської районної військової адміністрації з керівниками територіальних громад Ніжинського району щодо напрацювання шляхів вирішення соціально-гуманітарних питань.

Благодійні заходи

В Прохорівському старостинському окрузі відбувся Благодійний концерт та солодка ярмарка на підтримку ЗСУ.  Сума зібраних коштів становить 7080грн. Зібрані кошти будуть використані на закупівлю матеріалу для виготовлення маскувальних сіток та окопних свічок.

Польська полиця в Україні

В рамках проекту "Польська полиця в Україні", який ініціювали Міністерство культури та національної спадщини Польщі (МКіНС РП) і Міністерство культури та інформаційної політики України та реалізований Інститутом книги в Польщі на кошти, виділені МКіНС РП, у співпраці з Українським інститутом книги, що виконав свою частину роботи безоплатно, КЗ "Комарівська публічна бібліотека" Комарівської сільської ради напередодні отримала в дарунок 20 нових книжкових видань польських авторів. Користувачі бібліотеки під час презентації познайомилися з новими надходженнями та вже обрали собі книги для прочитання.       Працівники та користувачі КЗ "Комарівська публічна бібліотека" Комарівської сільської ради щиро дякують за цінний подарунок.