Смачна Чернігівщина

Працівники Красносільського будинку культури, в рамках проєкту  "Смачна Чернігівщина" приготували страву під назвою кваша. Таку страву колись готували наші прабабусі. Складові даної страви прості, але натуральні та корисні.  Шануймо  своє минуле, заради майбутнього. Слава Україні!

Участь у нараді

27 лютого 2024 року начальник відділу ОКСМС Валентина Грищенко брала участь в в  нараді-семінарі щодо обговорення проблемних питань щодо формування оптимальної мережі академічних ліцеїв старшої профільної школи в Ніжинському районі та надання пропозицій до Міністерства освіти і науки України щодо формування оптимальної мережі академічних ліцеїв, закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, яка проходила в м. Ніжин. У нараді брали участь заступник начальника управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації – начальник відділу загальної середньої та корекційної освіти Олена Соронович, начальник відділу дошкільної, позашкільної освіти, оздоровлення та виховної роботи Наталія Дягло, перший заступник голови Ніжинської районної державної адміністрації Інна Горобей, та начальник відділу культури, освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Полуда.

Зникла дитина: що робити та куди звертатись батькам

За даними 2023-го року, про зниклих дітей на Чернігівщині в поліцію повідомляли що не щодня. Всього поліцейські розшукали 292 дитини. Нині по області жоден неповнолітній в розшуку не перебуває. Проте із заявами допомогти в пошуку звертаються часто.

З Днем українки!

З нагоди Дня української жінки сільський голова Віктор Бондаренко відзначив грамотами працівників Комарівської  сільської ради: Лавренчук Тетяну Миколаївну, начальнику фінансового відділу Артюх Світлану Анатоліївну, заступника начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера Лозицьку Аллу Іванівну - головного спеціаліста з кадрового забезпечення. Віктор Володимирович подякував українкам за роботу, відданість своїй справі. Відзначив, що завдяки міцності духу, жінки сьогодні не лише берегині сімейного вогнища, родинного затишку, дбайливі матусі та люблячі дружини, а й підмога нашим Збройним Силам України у тилу, мужні захисниці, волонтерки. Вони дбають про розвиток громади, примножують  майбутнє нашої нації. Тож бажаємо нашим україночкам жіночого щастя, безмежної любові, вічної нев’янучої краси, міцності духу та мирного майбутнього в незалежній Україні.

Турнір пам'яті Сергія Іващенка

Чиновник, якого любили усі… Спортивний очільник в минулі часи, Що символізує тодішню епоху… До «був» замість «є» всі звикають потроху. Хоч гірко миритися з ношею втрати, Сергія ІВАЩЕНКА слід пам’ятати… Цій справі слугують, до певної міри, І меморіальні футбольні турніри. В спортивній залі Комарівського ліцею відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради було організовано II меморіальний турнір серед ветеранів з міні-футболу пам’яті Сергія Миколайовича Іващенка. У змаганнях взяли участь п'ять команд: «Ветеран» Комарівка, «Легіон» Салтикова Дівиця , «Україна» Крути, «Деметра» Красносільське, «Зміна» Борзна. Грали по колу: 1) «Зміна»-«Деметра» 5-4; 2) «Ветеран»-«Україна» 2-5; 3) «Легіон»-«Зміна» 3-5; 4) «Деметра»-«Ветеран» 4-4; 5) «Україна»-«Легіон» 4-8; 6) «Зміна»-«Ветеран» 8-1; 7) «Деметра»-«Україна» 2-6; 8 «Легіон»-«Ветеран» 4-3; 9) «Зміна»-«Україна» 9-3; 10) «Деметра»-«Легіон» 3-1 . Згідно результів зіграних матчів турнірні місця розподілились таким чином: 1 місце – «Зміна» Борзна – 12 очок; 2 місце – «Легіон» Салтикова Дівиця – 6 очок; 3 місце – «Україна» Крути – 6 очок; 4 місце – «Деметра» Красносільське – 4 очка; 5 місце – «Ветеран» Комарівка - 1 очко. Вітаємо переможців і щиро зичимо футбольного довголіття всім гравцям-ветеранам! Були нагороджені кращі гравці в командах: «Ветеран» – Юрій Воронін, «Легіон» - Максим Бібік, «Україна» - Роман Шуста, «Зміна» - Володимир Лавренко, «Деметра» - Сергій Гринько. Під час турніру зібрані кошти в сумі 3700 грн., та передані місцевим волентерам - які своєю працею допомогають ЗСУ та наближають нашу Перемогу! Дякуємо Ігорю Миколайовичу Іващенку, який подарував кожній команді пам’ятні подарунки! Дякуємо  голові Чернігівської обласної федерації футболу Генадію Володимировичу Прокоповичу за подаровані командам м’ячі! Дякуємо Збройним Силам України за можливість організовувати змагання!!! Світла пам'ять Сергію Миколайовичу (Товаришу, Наставнику, Керівнику...)!!!

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ЖІНКИ!

Щиро вітаю з Днем української жінки! 25 лютого, вперше шануємо українське жіноцтво на честь дня народження найвідомішої української письменниці та громадської діячки Лесі Українки. Отже, маємо своє українське свято, щоб вкотре продемонструвати світові не тільки національну колоритну красу українського жіноцтва, але й нашу велич, силу, мужність, готовність на самопожертву й героїчну боротьбу зі всяким злом, що схоче посягнути на все те, що нам найдорожче : на наших дітей, сім'ю, родину, дім, землю, країну! Сьогодні українки не тільки берегині сімейного вогнища, затишку й тепла, а й дбайливі матусі, які захищають від війни, навчають і виховують  дітей - майбутнє української нації. Сьогодні українки - героїчні амазонки в боротьбі з російськими окупантами, підмога армії в тилу ворога, міцна опора для розвитку економіки, сільського господарства, науки, техніки, культури.