Наші - у фіналі

23 січня 2022 року відбувся відкритий чемпіонат Коропської Громади з волейболу, жінки, Перша ліга, Група "Б".

До Дня Соборності України

В будинках культури, бібліотеках, закладах освіти Комарівської ТГ проведено заходи до Дня Соборності України.

Підписано Меморандум

Сьогодні керівництво Головного управління Нацполіції у Чернігівській області в рамках реалізації проєкту "Поліцейський офіцер громади" підписало меморандум про співпрацю з сільським головою Комарівської ТГ Віктором Бондаренком.

У населених пунктах Комарівської територіальної громади пройшли заходи до Свята Водохреща!

19 січня всі православні християни вшановують та відзначають велике свято Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, або Богоявлення (Водохреща). Цього дня, в населених пунктах Комарівської ТГ відбулася святкова Божественна Літургія, яку очолювали настоятелі храмів. Після Літургії настоятелі храмів здійснили чин освячення водойм  у населених пунктах. За традицією усі охочі могли зануритися у цілющу Хрещенську воду і таким чином набратися здоров’я до наступного Водохреща. Адже вважається, що на Водохреща вода набуває цілющих властивостей та має чудодійну силу.

Рятувальники застерігають громадян бути обережними під час святкування Водохреща

19 січня відзначається Водохрещення Господнє - велике християнське свято. За традицією, в цей день переважна більшість православних вирушають до водойм, щоб набрати освяченої води, а деякі аби зануритися в ополонці.

Ліквідація наслідків негоди

14 січня 2022 року до Комарівської сільської ради надійшло повідомлення про те, що внаслідок сильного вітру було частково зірвано металеву покрівлю даху Прохорської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Рятувальники закликають громадян обігрівати свої оселі безпечно

Зниження температурних показників спонукає громадян активніше використовувати засоби опалення для обігріву оселі: електрообігрівачі, печі, газові прилади тощо. На жаль, під час обігріву помешкань люди дуже часто нехтують правилами пожежної безпеки. Наслідки такого недбальства можуть бути вельми трагічними.