Кубок районної газети "Вісті Борзнянщини" з футболу у "Деметра" Смоляж

28 жовтня відбувся поєдинок між футбольними командами "Деметра" Смоляж та "Зоря" Мала Загорівка - фінальна гра розіграшу Кубку районної газети "Вісті Борзнянщини" з футболу. Вирішальний гол забив Іван Лоханько, який приніс перемогу своїй команді 1-0. Вітаємо наших переможців та бажає не зупинятися на досягнутому.

У кубок області - золоті медалі!

У кубок області - золоті медалі! Історична подія трапилась у суботу, 15 вересня, на стадіоні "Форт-Арена" у Комарівці. У гості до дебютанта вищої ліги першості області, місцевої "Фортуни" завітав минулорічний переможець - "Агродім" з Бахмача.

Оголошення 13.09.2018 року о 15:00 год

Оголошення 13.09.2018 року о 15:00 год в центрі с. Комарівка біля обелізку загиблим комарівчанам у роки Другої світової війни відбудеться краєзнавча експедиція: "Вінок волошковий сплітаю визволителям рідного краю".

Розпочато роботи Комарівка-Красносільське

Розпочато роботи по викладанню грунто-щебневої сумішші на дорозі Комарівка – Красносільське.  На даний час там зроблено грейдерування дороги та розпочато завезення грунто-щебневої сумішші.