Участь у Регіональному форумі

Участь у Регіональному форумі

14 грудня 2023 року сільський голова Віктор Бондаренко брав участь у Регіональному форумі - воркшопі з обміну досвідом реалізації планів реагування громад, який проведений за підтримки Фонду розвитку громадських організацій "Західно-український ресурсний центр" в рамках реалізації проєкту "Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку".

Робоча зустріч

Робоча зустріч

🔹Сільський голова Віктор БОНДАРЕНКО провів робочу зустріч з новим начальником Борзнянського відділення поліції ПУЗІКОВИМ ОЛЕКСАНДРОМ ІВАНОВИЧЕМ та представниками Управління головної інспекції в Чернігівській області. 🔹 ПУЗІКОВ Олександр Ігорович народився 15 грудня 1990 року в смт. Білолуцьк Новопсковського району Луганської області. В системі правоохоронних органів з 2007 року. У 2011 році закінчив Луганський державний університет внутрішніх справ. Працював оперуповноваженим та старшим оперуповноваженим карного розшуку, заступником та начальником сектору в районних відділах Луганської та Чернігівської областей, викладачем Луганського училища професійної підготовки працівників міліції. До призначення на посаду начальника Борзнянського відділення поліції був старшим оперуповноваженим в особливо важких справах 1-го відділу управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Рятувальники проводять профілактичні заходи в житловому секторі

Рятувальники проводять профілактичні заходи в житловому секторі

Співробітники Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області щоденно спілкуються з жителями населених пунктів району, аби нагадати основні правила пожежної безпеки у зимовий період.

Ринок праці мовою цифр

Ринок праці мовою цифр

Протягом січня-листопада поточного року на обліку в службі зайнятості перебували та отримували послуги 16,5 тис. безробітних громадян, переважну більшість з яких  охоплено активними програмами сприяння зайнятості.

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту єРобота. Обов’язковою умовою є створення робочих місць і від їх кількості залежить розмір грантових коштів.

Ти як?

Ти як?

Періоди темряви через можливі відключення електроенергії буде легше пережити, якщо підготуватися до них заздалегідь. Окрім речей першої необхідності — ліхтариків, батарейок, теплого одягу — варто подбати про те, як допомогти дітям здолати тривожність та зробити час без світла комфортним і затишним, наскільки це можливо 🔦 Страх темряви — це, з одного боку, віковий страх у дітей, з іншого — один із наслідків тривалого стресу. У темряві ми втрачаємо відчуття кордонів, тіла та орієнтацію в просторі. Будьте обережні з доторками до дитини. Перше, що необхідно зробити, — дати відчуття простору: «Стіни тут, стеля ось там». Контроль повертає відчуття впевненості. Домовтеся з дитино, за що вона буде відповідати — вмикати ліхтарик, дбати про свою іграшку чи улюбленця. А щоб відволікти дитину, запропонуйте пограти в ігри. Гра — найпростіший спосіб трансформувати напругу.

Турнір з міні-футболу пам'яті ЄВГЕНІЯ ЄСИПЕНКА

Турнір з міні-футболу пам'яті ЄВГЕНІЯ ЄСИПЕНКА

Меморіал Героя-добровольця Суцільно позитивний хлопець з чарівною посмішкою. Це – про Євгенія Єсипенка. Таким він був за життя і таким назавжди закарбувався у вдячній пам’яті земляків. З перших днів війни Євгеній став на захист рідної землі, хотів, щоб всі жили у незалежній Україні! Пройшов найгарячіші пекельні бої у Бучі, Ірпіні, у с. Мощун. Був тяжко поранений, проходив лікування і реабілітацію за кордоном і знову повернувся на бойові позиції до побратимів. Воював за острів Зміїний, пройшов пекло під Бахмутом… Нажаль, 7 серпня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання на Херсонщині зупинилося серце Євгена. Йому назавжди залишиться 24… Сьогодні, Комарівською сільською радою, було започатковано Кубок з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Загиблого Героя Євгенія Єсипенка. У приміщенні спортивної зали Комарівського ліцею змагання зібрали воїнів ЗСУ, вчителів, друзів, рідних полеглого Героя. За нагороди боролися 6 команд: «Ветеран»Комарівка, «Ураган» Комарівка, «Динамо» Комарівка, «Фенікс»ДСНС Вишгород, «Олімп» Прохори, «163» 163-й батальйон. Грали по колу: 1. «Динамо» - «163» 2-5; 2. «Олімп» - «Ветеран» 1-8; 3. «Ураган» - «Фенікс» 0-7; 4. «Ветеран» - "Динамо" 7-2; 5. "Фенікс" - «Олімп»5-0; 6. "163" - "Ураган" 4-2; 7. «Динамо» - «Олімп» 2-5; 8. «163» - «Фенікс» 2-1; 9. «Ураган» - «Ветеран» 3-3; 10. «Олімп» - «163» 5-2; 11. «Ураган» - «Динамо» 4-10; 12. Фенікс» - «Ветеран» 3-0; 13. «Олімп» - «Ураган» 5-2; 14. «Динамо» - «Фенікс» 0-7; 15. «Ветеран» - «163» 3-2. «Фенікс» переможець, «Ветеран» другий, «Олімп» третій, «163» четвертий, «Динамо» п’яте, «Ураган» шостий! Вітаємо призерів та учасників змагань! Були визначені та нагороджені кращі гравці команд: "Динамо" – Олександр Харченко, "Ветеран" – Андрій Юрченко, "Олімп" – Сергій Поддубський, "163" – Олександр Панішев, «Ураган» - Максим Ловейко, «Фенікс» - Костянтин Харченко! Молодці, вітаємо! Дякуємо Збройним Силам України за можливість дарувати людям позитивні емоції! Пам'ятаємо своїх Героїв! Слава Україні! Героям Слава!

"Це не ОК" - інформаційна компанія проти насильства

"Це не ОК" - інформаційна компанія проти насильства

Дільничні 👮🏼Ніжинського районного управління поліції, в рамках акції «16 днів проти насильства», продовжують навчати громадян розпізнавати всі форми  насильства та закликають звертатися по допомогу. "«Це не ок» - саме таку назву має цьогорічна  інформаційна кампанія Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проводиться з 25 листопада до 10 грудня. Сьогодні подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок і чоловіків - це не справа кожного, а суспільна проблема. Україна – вільна європейська держава, яка не толерує і не виправдовує домашнє насильство. Безпека в державі починається з безпеки вдома. Ми маємо пам’ятати, що протидія домашньому насильству – це наш «невидимий фронт». Кожен громадянин та громадянка мають сприяти запобіганню проявам домашнього насильства. Суспільство повинно боротися з будь-якими проявами домашнього насильства. Замовчування насильства призводить до його повторного вчинення – і досить часто ще в більш жорстокій формі. Толерувати і замовчувати домашнє насильство –  неприйнятно. Якщо особа зазнала насильства або насильство відбувається «тут і зараз» – необхідно звернутися до поліції. Також є служби підтримки постраждалих осіб, де їм нададуть всю необхідну допомогу та підтримку.  Важливо, що повідомити про випадки домашнього насильства можуть і свідки – наприклад, знайомі або сусіди.  Домашнє насильство в умовах війни в Україні нікуди не зникло, а навпаки може лише загострюватися. Пов’язані з цим проблеми залишилися такі ж, які були і в мирний час.  Повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: зменшення рівня доходів, втрата роботи, безробіття та втрата місця проживання. Таке соціальне напруження є каталізатором негараздів у родині, що може переростати (переходити) в насильство.  Не замовчуийте, не відвертаи‌теся від тих, кому потрібна допомога. Адже домашнє насильство – це не норма, жодному насильству немає виправдання!   Якщо ви стали свідками домашнього насильства – не будьте байдужими! Повідомляйте про це! Не мовчіть, повідомляйте на «102». Не будьте байдужими!