Засідання постійно діючих комісій Комарівської сільської ради

Сьогодні, в приміщенні Комарівського будинку культури, відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради. На початку засідання всі присутні обговорили й опрацювали 29 питання. По завершенню комісії питання, які погоджено на засіданні, винесено на розгляд сесії. На засіданні постійно діючих комісій були присутні 12 депутатів, старости старостинських округів та взяли участь начальник фінансового відділу  Тетяна Лавренчук, головний спеціаліст землевпорядник Юлія Агха, начальник відділу комунального майна та інвестицій, земельних ресурсів, архітектури та містобудування Євгеній Динник.

Привітання сільського голови з Днем Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника і захисниць України!

Прийміть мої вітання з нагоди Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника і захисниць України! 14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України. Бажаю всім нашим захисникам та захисницям міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях! Миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!

Проведення конкурсу

13 жовтня о 8.30 год в Комарівській сільській раді буде проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального господарства.

Щотижнева апаратна нарада

11 жовтня 2021 року сільський голова Віктор Бондаренко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів сільської ради. Під час апаратної наради було проаналізовано проведену роботу за минулий тиждень та обговорено основні питання на поточний тиждень. Зокрема, в чергове наголосили на важливості вакцинації, у тому числі і для працівників освітньої галузі; проведення об’їздів населених пунктів громади задля визначення точних меж використання земельних і водних угідь, несплати податків, та боротьбі із стихійними сміттєзвалищами в громаді тощо.

Щотижнева апаратна нарада

04 жовтня 2021, відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Комарівської сільської ради, яку провів сільський голова Віктор Бондаренко.