Особистий прийом громадян начальником Головного управління Національної поліції в Чернігівській області

Сьогодні у Комарівській сільській раді відбувся особистий прийом громадян начальником Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимиром Олександровичем Нідзельським та начальником Ніжинського відділу поліції Володимиром Духно. Жителі громади мали можливість звернутися з різними питаннями до Володимира Олександровича. Зустріч відбулася в адміністративній будівлі Комарівської сільської ради, про що громадян попередили завчасно. Володимир Нідзельський вислухав місцевих жителів з різних питань та надав вичерпну відповідь кожному. Також на прийомі був присутній сільський голова Комарівської сільської ради Віктор Бондаренко.  Кожен громадянин, який сьогодні прийшов на прийом до начальника Національної поліції Чернігівщіни, а також до начальника структурних підрозділів був уважно вислуханий, їх заяви були зареєстровані, по всіх зверненнях будуть проведені ретельні перевірки відповідно до чинного законодавства. Заявники отримають відповіді в письмовому вигляді у встановлений термін. Всі звернення громадян взяті під особистий контроль керівників.

Дотримуйтесь заходів безпеки на воді в осінній період

Восени відпочинок біля водойм не такий активний, як влітку, проте не варто забувати про безпеку. Осінні місяці прийнято вважати найкращим часом для рибного лову. Але такий вид відпочинку приховує в собі чимало небезпек. Особливо небезпечний вихід на водойми на човні. Щоб такий відпочинок не обернувся бідою, рибалкам необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді в осінній період.

Щоб не залишитися без газопостачання, усі бюджетні організації мають укласти договори з постачальниками газу до 1 грудня 2021 року.

В Чернігівській області 269 бюджетних установ та організацій, приєднаних до системи газопостачання. Всім бюджетним організаціям, які в цьому опалювальному сезоні планують використовувати газ, необхідно до 1 грудня укласти договори з постачальником газу.

Як використовувати газове опалення ефективно та економно?

Система опалення має підтримувати комфортну температуру в будинку. Якщо опалювані приміщення втрачають температуру - котел працює активніше, споживаючи більше палива. І чим більші тепловтрати, тим більше доведеться платити за газ.

Участь у пілотному проекті «Розвиток соціальних послуг»

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я  прийняв участь у пілотному проекті «Розвиток соціальних послуг» який проходить відповідно постанови №741 від 21.07.2021 року, зі змінами  Кабінету Міністрів України. Завданням пілотного проекту «Розвиток соціальних послуг» є сприяння розвитку послуг на рівні  територіальних громад. Участь у цьому проекті дає можливість Комарівській сільській раді отримати кошти з державного бюджету на фінансування стаціонарного відділення  Центру надання соціальних послуг Комарівської сільської ради. Для участі в проекті відділом було підготовлено пакет документів та подано на розгляд Національній соціальній сервісній службі. Після перевірки відповідності поданих документів 10.11.2021 року згідно наказу Міністерства соціальної політики Комарівську сільську раду визнано учасником пілотного проекту «Розвиток соціальних послуг» з фінансуванням 80%  потреби на утримання стаціонарного відділення, в грошовому виразі, це 279 тис грн. на листопад, грудень 2021 року. У 2022 році участь у пілотному проекті буде продовжена.

Онлайн нарада Ради територіальних громад Чернігівської області

10 листопада 2021 року сільський голова Віктор Бондаренко взяв участь в онлайн нараді Ради територіальних громад Чернігівської області, під головуванням В’ячеслава Чауса голови облдержадміністрації.

Щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 08 листопада, відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням сільського голови Віктора Бондаренка за участю керівників структурних підрозділів сільської ради та її виконавчого комітету.