Де робити, аби добре заробити на Чернігівщині

На початок вересня середня заробітна плата вакансій, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, становить 9 156 гривень. Проте деякі роботодавці готові платити й 35 тисяч гривень на місяць.

Сергій Пирковський - переможець чемпіонату України з гирьового спорту

9 вересня 2023 року в м. Києві відбувся чемпіонат України ФГСУ з гирьового спорту. У змаганнях до Дня фізичної культури та спорту змагалися 110 спортсменів. Комарівську ТГ представляв Сергій Пирковський. Попри поважний вік та відсутність належних умов для тренування, Сергій Пирковський на чемпіонаті виборов І місце.

Пожежна небезпека!

❗️НАДЗВИЧАЙНА пожежна небезпека на Чернігівщині. 07 вересня 2023 року  в Чернігівській області області оголошено пожежну небезпеку.

До уваги жителів громади, власників пасік!

07.09.-10.09.2023 року Борзнянська філія ТОВ "Українська молочна компанія" на земельних ділянках в адміністративних межах Комарівської сільської ради за межами населених пунктів       с. Комарівка, с.Сидорівка, с. Ховми буде проводити обробку посівів: сої та соняшнику із застосуванням пестицидів та агрохімікатів.